En İyi Web Tasarım Firmaları ve Web Sitesi Fiyatları

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

İnternet dünyasının derinliklerine girmeden önce bilmeniz gereken elbette bir çok kriter bulunur. Projeniz veya markanız için en doğru sonuçları ortaya çıkarabilecek en iyi web tasarım firmaları araştırılmalı, projenizi başlatmadan önce ayırmanız gereken bütçeyi belirleyecek web sitesi fiyatları öğrenilmelidir. Eğer ki web tasarım firmaları ve sektör hakkında hiç bir bilginiz yok ise ajanslarla iletişime geçmek önceliğiniz olmalıdır. Hangi web tasarım firması ne kadar iyi veya hangi web tasarım firmaları projenizi gerçekleştirebilecek düzeyde, tahmin etmeniz zor olacaktır.

Size küçük bir ipucu verecek olursak, en iyi web tasarım firmaları kendi projelerini ve markalarını en iyi şekilde ortaya koyan ekiplerdir.

En İyi Web Tasarım Firmaları Nasıl Bulunur?

Profesyonel web tasarım firması ile çalışmak hem size hem de hedef kitlenize güven verecektir. Ortaya çıkan projenin kaliteli olması için iyi web tasarım firmaları ile çalışılmalı, müşteriye güven aşılanmalıdır. 2017 yılı trendlerine uygun, mobil uyumlu (responsive), yönetim panelli bir web sitesi ve tam anlamıyla SEO uyumlu web tasarım her firmanın ihtiyacıdır. Bu etkenler bir internet projesinin web sitesi için olmazsa olmazlardır. İyi bir web tasarım firması olmak için bu maddeler eksiksiz olarak yerine getirilmelidir. Bu sayılan özellikler haricinde iyi bir web tasarım ekibi, kurumsallık ve profesyonel anlayış gibi bir takım detaylar en iyi web tasarım firmaları için fark yaratan unsurlardır. Peki çevrenizdeki en iyi web tasarım firmaları nasıl bulunur?

Elbette web tasarım ajansları veya firmaları aranırken ilk tercihiniz arama motorları olmalıdır. İstanbul web tasarım firmaları böylece kolayca karşınıza listelenecektir. Google haritası yardımıyla size en yakın web tasarım firmalarına ulaşabilir, iletişime geçebilirsiniz. Haritadaki ajanslar dışında arama sonuçlarının size vereceği birçok web tasarım firması ve dijital pazarlama ajansı web sitesi tasarımı konusunda ihtiyaçlarınıza cevap verecektir ancak hangisi daha iyi hangisi hayallerinizdeki detayları ortaya koyabilecek seviyede, hangi ekip daha çalışkan, bunları bilmeniz mümkün değildir. Size vermiş olduğumuz ipucunun haricinde en iyi web tasarım firmaları için araştırmanız gereken en önemli husus web tasarım örnekleri veya referanslarıdır. Ajansların daha önce yapmış oldukları çalışmalar, markanız veya projeniz hakkında düşündüğünüz özellikleri ve unsurları ortaya koyma konusunda kararınızı etkileyecektir. En iyi web tasarım firmaları referanslarını genellikle kurumsal web siteleri içerisinde sergiler. Sağlam referanslar saygı uyandırmaktadır çünkü yapılan iş, ortaya konan emeğin sonucudur.

Web sitesi yaptırma ihtiyacınıza yönelik en kolay çözüm genellikle tavsiyedir. Her sektörde görmeye alıştığımız tavsiye usülü ile de en iyi web tasarım ekiplerine ulaşmak mümkündür. Bu ekipler genellikle işlerine özen göstermiş ve iyi işler ortaya koymuş kişilerden oluşur. İşlerine verdikleri özen sebebiyle başarılıdırlar ve tavsiye edilen web tasarım firması haline gelmişlerdir.

en-iyi-web-sitesi-tasarimi-ornekleri
Rekloweb Web Tasarım Firması

En İyi Web Tasarım Firmalarının Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi tasarımı için ayırdığınız bütçe projenizin kalitesini belirleyecektir. Ancak bu, ne kadar çok para harcanırsa o kadar iyi bir web sitesine sahip olunacağı anlamına gelmez. Birlikte çalışmaya karar verdiğiniz ajansın seviyesini iyi bilmeli, hayal kırıklığına uğramamalısınız. Bu sebeple en iyi web tasarım firmaları ile çalışmak istiyorsanız, yaptıracağınız web sitesinin kaliteli olmasını ve web sitenin yayımlandığı süreçten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmamak için belli bir miktar ayırmak durumdasınız.

Web tasarım fiyatları, yaptıracağınız web sitesinin türüne göre değişiklik gösterebilir. Tek sayfa web sitesi, kurumsal web sitesi, e-ticaret web sitesi veya standart web site fiyatları farklı düzeydedir. Kaliteli bir web sitesi 1.000 liradan başlar. Elbette bu fiyat tek sayfalık bir web sayfasının bedelidir. Anasayfa, Hakkımızda ve İletişim menülerinden oluşan tek bir “slider” barındırır. Proje bazında çalışmalar için tercih edilebilir. Piyasada bulunan bir takım ilanlar insanları yanıltmaya yöneliktir. Bu nedenle belli seviyenin altındaki rakamlara riayet edilmemelidir.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

En iyi web tasarım firmaları belirlemiş oldukları web sitesi fiyatları doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Kurumsal web sitesi fiyatları, istenilen yazılımsal eklentiler ve özelleştirmeler sonucu belirlenir. Sektörünüz için uygun bir tema oluşturulmalı, markanın imajını en iyi şekilde temsil etmelidir. Sektöre uygun olması, aynı zamanda web sitenin kullanıcı deneyimi açısından önemlidir. Kullanıcı, web sitesi içerisinde zaman geçirebilmeli, ihtiyacına karşılık bulabilmelidir. Aynı zamanda bir markayı temsil ettiği için içerik bakımından zengin ve estetik anlamda kaliteli görsellerle zenginleştirilmiş olmalıdır.

Kurumsal web sitesi fiyatları 2.000 liradan başlamaktadır. İstenilen modüllere, eklentilere ve yazılımsal özelliklere göre 20.000 liraya kadar kurumsal web sitesi yaptırmak mümkündür.

İstanbul web tasarım piyasasına göre kurumsal web tasarım fiyatlarının daha ucuza düştüğünü görmekteyiz. Bir takım web yazılım firmasının bu denli düşük rakamlara çalışması, kurumsallıktan uzak, basit çalışmalar doğurmaktadır. İşine verdiği değeri düşüren web tasarım firmaları doğru çizgiden uzaktır. Bir markanın kurumsal web tasarım çalışması yaptırma sebebi eksiksiz bir proje ortaya çıkarmaktır. Alanında başarılı web tasarım firmaları, fiyatlarını belli bir seviyenin altına düşürmez. Yaklaşık 5.000 ile 10.000 lira arasında değişen kurumsal web sitesi tasarımı, işinizi güvenle teslim edebilmeniz için ayırmanız gereken bütçedir.

 3 yorum

Bir cevap yazın