İlaç Gibi 7 Doktor Web Sitesi Tasarımı ve Örnekleri

[Toplam: 12   Ortalama: 5/5]

İnternet ve akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşması ile birlikte sağlık sektöründe de birçok kurum ve personel dijital medyaya adım atmışlardır. Sağlık hizmetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar dijital medya sayesinde doktorlara kolaylıkla ulaşma imkanı bulmuşlardır.

Artık doktor web siteleri sayesinde kolaylıkla randevu alarak ya da size uygun doktoru seçerek sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Doktor web sitesi örnekleri üzerinden yola çıkarak sağlık sektörü ile dijital medya arasındaki ilişkiyi web tasarım bağlamında inceleyerek sizlere daha iyi bir deneyim yaşatmak için kesitler sunuyoruz.

Doktor web sitesi yaptırarak hedef kitlenizi genişletebilir ve daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Ayrıca kurumsal bir web sitesi ile güvenilirliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca online randevu sistemi ile çok daha hızlı ve kolay iletişim imkanı kurarak sağlık hizmetlerini kurumsal bir şekilde hastalarınıza sunabilirsiniz.

Hadi o zaman bahsettiğimiz ayrıcalıklardan faydalanabileceğimiz örneklerimizi inceleyelim.

Doktor Web Sitesi Tasarımları İçin Örnekler

doktor-web-sitesi-tasarımı-1

Temasını incelediğimiz zaman ilk açılışta şık bir tasarım ve hastane hissi veren bir tasarıma sahip. Daha çok tek kişilik değil de bir ekibe dayalı olabilecek bir tasarıma sahip. Kişiselleştirmek için tasarım elverişli görünüyor. Responsive tasarımı, sağladığı mobil uyumluluk ve yönetim paneli bakımından eşsiz bir web sayfası haline dönüşmüştür. Eğer iyi bir sağlık ekibiniz ve küçük bir binaya sahipseniz bu web sitesi tam size göre diyebilirim. Be temanın şık ve güzel duran bu doktor web sitesi tasarımı örneğini buradan inceleyebilirsiniz.

doktor-web-sitesi-tasarımı-2

Eğer doktorluğu ilaç vb. ürünlerin satımı veya yapımı için kullanıyorsanız Be temanın sizlere sunduğu bu web sitesi sizin için gayet kullanışlı ve müşterilerinizin anlayabileceği bir dilden yazılmıştır. Örnek bir E-ticaret sitesi olmasına rağmen hizmet verdiği sektör sağlık olduğu için diğer E-ticaret sitelerine göre biraz daha temizlik ve titizlik içerir. Sayfanın ilk açılışı güveni temsil eden bir doktorun fotoğrafı web sayfasının havasına bir başka güzellik eklemiş ve yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Mobil uyumluluğu, Responsive tasarımı ve yönetim paneli de paketin içerisine dahildir. Rekloweb kurumsal web tasarım firması ile bu tema üzerinde çalışmak artık çok kolay. Müşterilerimizin web sitesi istiyorum demeleri bile bizim için çalışmaya başlamak sizler için en iyi sonuçları çıkarmak demektir. Doktor web sitesi tasarımı örneği olan bu temamızı buradan inceleyebilirsiniz.

doktor-web-sitesi-tasarımı-01

Be temanın eşsiz tasarımlarından biri desem yeridir. Açılışın güzelliği kullanıcıyı web sitesinde tutmak için yeterlidir. Gizemli ve estetik bir bakış açısıyla yapılmış web sitesi örneğinde kullanıcılar biraz da merak yoluyla her şeyi keşfedeceklerdir. Responsive tasarım, mobil uyumluluk, yönetim panelli olması vb. özellikleri kullanıcıları ve yöneticileri için büyük avantajdır. Eğer sağlık hizmetleri işleriyle uğraşıyorsanız. Rekloweb kurumsal web tasarımı ajansı olarak bu temayı kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Ayrıca belirtmek isterim ki web sayfanız tek bir sayfanın üzerinde yer aldığı için kullanıcılarınız tarafından çok kolay bir şekilde kullanılacaktır. Ön belleğe alınan verileri yüklemek basit işlemdir ve web sayfası kasmaz. Doktor web sitesi tasarımları içerisinde iyi bir dizayna sahip olan bu web sitemizi buradan inceleyebilirsiniz.

Be temaya ait Responsive tasarımlardan biridir. Mobil destek, yönetim paneli ve güvenlik güncellemeleri de dahildir. Kurumsal web tasarım firmasının kesinlikle tercih edeceği sağlık sektörü iççin kullanışlı bir web sayfası örneğidir. Kullanım bakımından bütün kullanıcılara hitap eden daha çok firma değil de kişiyi çok iyi tanıtabilecek güzel bir web sayfasıdır. Açılışın estetikliği alakadarı olacak kullanıcıya güven teşkil ettiği için kullanıcıyı büyük ihtimalle web sayfasında tutacaktır. Doktor web sitesi örnekleri kategorisinde Be temanın bu güzel çalışmasını buradan inceleyebilirsiniz.

doktor-web-sitesi-tasarımı-5

Herhangi bir klinik veya küçük bir hastane için güzel tanıtım amaçlı estetik bir web sayfası örneğidir. Sayfa açılışları ve açılma hızları kullanıcı dostu olan ve görsellerin yüklenme problemi yaşamadığı alt yapısı salam bir web sayfasıdır. Mobil destek, yönetim panelli olması ve Responsive bir tasarıma sahip olması işin içine ayrı güzellikler katıyor. Laf kalabalığının olmadığı sağlık kuruluşunu ve ekibini en güzel şekilde tanıtan be teması Rekloweb kurumsal web tasarım firması tarafımızca tavsiye edilmektedir. Doktor web sitesi tasarımı örneği olan bu web sitesini buradan inceleyebilirsiniz.

doktor-web-sitesi-tasarımı-6

Çağımızda göze verilen önem gittikçe artmaktadır. Artmasının sebebi dijital ortamlardır. Bu dijital ortamların yaydıkları zararları ışıklar gözlerimize zarar vermekte ve bizi göz doktoruna teşvik etmektedir. İyi bir göz doktoru bulmakta zordur. Hatta iyi bir göz kliniği bulmak bile zordur. Yukarıda paylaştığım link gerçekten işini tam anlamıyla yapabilecek göz doktorları için tasarlanmış kullanıcılarına hitap eden tasarımı ile dikkat çeken estetik bir web sayfasıdır. Mobil desteği, yönetim panelli olması, Responsive desteği vermesi web sitesini güzelleştiren en büyük unsurlardan biridir. Aradığınız doktor web sitesi örneklerinin en iyilerinden biridir. Doktor web sitesi örneğini buradan inceleyebilirsiniz.

doktor-web-sitesi-tasarımı-7

Diş sağlığı hizmeti ve kişisel bir dişçi web sitesi ya da web bloğu olarak kullanılabilecek hoş ve zarif bir web sayfası örneğidir. Mobil uyumluluk, yönetim paneli desteği ve Responsive tasarımı da işin içine güzellik katıyor. Hastaların kolayca web sayfanızı bulup, web sayfanız üzerinden kalitenizi anlayıp kliniğinize gelmesi için çok örnek teşkil edecek bir web sayfasıdır. Web sitesi istiyorum diyen bir Diş hekiminin mutlaka yaptırması gereken güzel bir web sitesidir. Web sitesi tasarımı konusunda önder firma olan Rekloweb kurumsal web tasarım ajansı diş doktorları için bunun gibi bir çok örneği ile hizmet vermekte sorularınızı 7/24 cevaplamaktadır. Be temanın örnek teşkil doktor web sitesi tasarımını buradan inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda Be temasına ait olan web sitelerin incelemelerini yaptık. Yaklaşık  7 tane Be temanın doktorlar veya sağlık hizmetleri için çalışanlara yönelik yaptığı temaları kısa bir şekilde anlattım. Eğer sağlık hizmetlerinde çalışan biriyseniz veya doktorsanız kendi web sitenizi açmak istiyorsanız Rekloweb kurumsal web tasarım ajansı ile bunları yapabilir, çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Daha fazla doktor web sitesi örneği ve doktor web sitesi tasarımları için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Web sitesi istiyorum diyorsanız sizler için en uygun web sitesi örneklerini yüklemeye devam edeceğiz. Rekloweb kurumsal web tasarım sitemizdeki diğer blog yazılarımızı inceleyip, varsa firmamız veya sektör hakkında sorularınız cevaplayabiliriz.4 yorum

Bir cevap yazın