Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Diyebilen Müşteriler

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişiler çoğunlukla ne istediğini bilen ve web sitesinin kendisine ve firmasına getirisinin farkında olan kimselerdir. Bu sebeple bu kişiler ile çalışmak son derece doğru ve bu çalışmalar sonunda çok daha iyi işler meydana gelmektedir. Bu süreçleri göz önüne alırsak, web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen herkese hitap edebilmeli, bu kişiler ile birlikte güzel işler yapabilme üstüne bir kurgu kurulmalıdır.

Web sitesi yaptırmak isteyen kişilere ne gibi hizmetler sunulabilir konusuna gelince, bu kişilere diğer firmalardan farklılaşarak en iyi hizmet verilmeye çalışılarak, doğru bir çalışma biçimi esas alınmalıdır. Bu tür müşterilerin en iyi web sitesini hak ettikleri düşünülerek bu konuda onlara en iyi hizmet sağlanmalıdır.

Web Sitesi Tasarımı Yaptırmak İçin Bizimle İletişime Geçin

Siz de hızlı, tüm güvenlik önlemleri alınmış, şık ve modern bir web site yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız bazı işleri görmek için referanslarımıza tıklamanız yeterli. Arzu ettiğiniz takdirde iletişim kısmından bizi arayabilir, talep gönderebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Web Sitesi İstiyorum Diyen Kişiler…

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişilere kesinlikle mobil uyumlu web sayfaları tasarlanmalı, bu web sayfaları cep telefonlarında da eksiksiz ve pratik biçimde açılmalı. Mobil bir dünyada yaşadığımız bugünlerde, mobil uyumlu bir web sitesi sunabilmek bu süreçte önemli noktalardan biridir. Web sitesi istiyorum diyebilen kişilere verilecek başka bir nokta ise yönetim panelli web sitelerini onlara rahatlıkla sunabilmek. Yönetim panelli web siteleri ile bu kişiler, kendi web sitelerinin patronu olarak, kendi web sitelerini rahatlıkla yönetebileceklerdir. Web sitesi yönetmek, yönetim panelli kurulumlarla çok daha kolay ve çok daha etkili sonuçlar doğurmaktadır. Bizde Rekloweb web tasarım firması olarak yönetim panelli web sitelerini müşterilerimize öneriyor ve onlar için yönetim panelli web siteleri oluşturuyoruz.

Bahsettiğimiz web sitesi özelliklerinin yanında web sitesi yaptırmak istiyorum diyenlere özel olarak, web dünyasında daha sık gözükmeleri ve daha fazla müşteri kazanmaları için, Google gibi arama motorlarında daha yukarılarda olmalarına yardımcı oluyoruz. Bu noktada Seo uyumlu web siteleri tasarlayarak onlara bu süreçte yardımcı oluyor. Seo uyumlu web sitesi ile arama motorlarında daha yukarılarda sıralanmalarına yardımcı oluyoruz. Unutmayın, şahane bir web sitesine sahip olmaktan çok o web sitesini kaç kişiye gösterdiğiniz daha değerlidir. Web sitesi yaptırmak istiyorum derken bu tür noktalara dikkat etmek ve web sitesi yapan firmaya bunu sormak ve sorgulamak gerekir.

Web sitesi yaptırmak ve masrafları

Global bir dünyada yaşadığımız şu günlerde web sitesi yaptırmak oldukça önemli bir olgu. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişiler bu yüzden son derece önemli bir öğe konumunda bulunuyorlar. Web tasarım birçok noktadan bizler için son derece önemlidir. Müşterilerimize daha verimli bir şekilde ulaşmak, kendimizi veya şirketimizi online mecrada daha güçlü kılmak için günümüz dünyasının vazgeçilmez hususlarından biridir.

Türkiye’de web tasarım yapan birçok firma mevcut. Bu firmalar içerisinde en iyi hizmeti verebilecek ve bu noktada büyük işler başarabilecek web tasarım firması sayısı ise oldukça düşük seviyelerde. İşe bu noktadan bakarsan iyi bir web tasarım firması seçmekte son derece önemli bir hal alıyor. Bu seçimi yaparken elbette ki işin ekonomik boyutu büyük önem taşıyor. Pahalı ve işimizi göremeyecek nitelikteki tasarımları bünyemiz kabul etmiyor. Hal böyle olunca işe soğuk bakabiliyoruz. Bu yüzden iyi bir web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişi kendini derin bir araştırma sürecinin içinde bulabilir. İstanbul ve diğer büyük şehirlerdeki web sitesi yapan firmaları araştırabilir.

Masraflar her sektörde oldukça önemlidir. Bütçemizi aşmayacak büyük işler yapabilmeyi hepimiz canı gönülden isteriz. Bu yüzden bütçemize uygun, bize kaliteli hizmetler verebilecek web tasarım firmaları ile çalışabiliriz. Web sitesi yaptırmak istiyorum isimli başlıklarda aramamız gereken niteliklerden biri de bu yüzden para. Web sitesi masrafları bizi doğru seçime sürükleyen yegane etken. Öncelikle bilmemiz gereken bir şey var ki o da web tasarım fiyatları artık eskisi gibi pahalı değil. Artık çok daha uygun fiyatlara kaliteli web siteleri oluşturulabiliyor. Oluşan bu web siteleri de müşterilere eski tasarımdan çok daha fazla güven verebiliyor. Hatta bu tasarımlar mobil uyumlu, yönetim panelli ve seo uyumlu bir şekilde yansıma gösterebiliyor bize. Mobil bir dünyada yaşadığımız şu günlerde mobil uyumlu bir tasarım yaptırmalısınız. Bunun yanında kendi web sitenizin patronu olmak için ise yönetim panelli bir web siteyi tercih etmelisiniz. Aynı zamanda daha fazla müşteriye ulaşmak için seo uyumlu bir web sitesi oluşturmanız da sizin için oldukça önemli bir nokta olacaktır.

websitesiyaptirmakistorumgrafik

Doğru web sitesi nasıl tasarlanır?

Müşteri her zaman ister. Müşteriye istediğini en iyi şekilde vermek ise kaliteli firmalara özgü bir davranıştır. Doğru web sitesi tasarımı da bu bağlamda düşünebileceğimiz en önemli noktalardan biri. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişilere doğru web tasarım ile hitap edebilmeliyiz. Bunun için tecrübeli ve işinin ehli web tasarımcılarla tanışmak bizim için son derece önemli olacaktır. Tecrübe sahibi olmak bu sektörde müşterinin ne istediğini anlamak ve müşteriyi doğru bir şekilde yönetebilmek anlamına gelir. Bu kavramlar sektörde oldukça mühim bir nitelik taşırlar.

Doğru bir web sitesi yapabilmek için önce sektördeki müşteri gibi düşünmek gerekir. Müşteri gibi düşünmek ve kullanıcı odaklı tasarım yapabilmek son derece önemlidir. Web sitesi yaptırmak isteyen birçok kişi kullanıcılara en iyi şekilde hitap edebilmeyi hedefler. Bu noktada iyi bir web sitesi ile kullanıcı odaklı bir web tasarım oluşturulabilir. Kullanıcı ve hedef kitle her zaman haklıdır ve her daim ilk sırada ben kullanıcı olsam başlıklı düşünce biçimleri kullanılmalıdır.

İyi bir web sitesine sahip olmanız için birçok etmen var. Etmenlerden bazılarını sizler için biraz olsun açmaya çalışacağım. Öncelikle web tasarım yaptırırken mobil uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerektiğini belirtmiştik. Bu hususta mobil uyumlu bir tasarım ile ilerlemeye bu bölümde vurgu yapacağız. Günümüzde çoğu insan cep telefonlarına gömülür oldu. Cep telefonları ile araştırmalar yapıp, aradıkları hizmeti cep telefonları ile giderme yoluna gittiler. Bu yüzden onlara mobil uyumlu bir web sitesi sunarak iyi bir iş yapabiliriz. Mobil uyumlu tasarım, sitenin cep telefonlarında tamamen düzgün biçimde açılması anlamına gelir. Uyumlu olan sayfalar kullanıcının gözüne hoş gelecek şekilde dizayn edilir. Kullanıcı deneyimi bu noktada esas alınır.

İnternet girişimlerindeki en önemli noktalardan biri arama motorlarında gözükmektir. Arama motorlarında gözükür olan web siteleri kullanıcılar tarafından görülerek, girişim daha fazla kişiye ulaşabilir. Bu noktada Seo çok önemli bir hal alıyor. Seo uyumlu web siteleri kullanıcılar istedikleri tasarıma rahatlıkla kavuşabiliyorlar. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişiler Seo uyumlu web sayfaları ile daha iyi bir internet oluşumuna sahip olmanın keyfini çıkarıyorlar. Seo, internet dünyasında önem verilmesi en gerekli çalışmalardan biridir.

Yönetmek ve değişim gösterme yetisi son derece mühim bir konudur. Web sitelerimizi de değiştirmek ve bize uygun hale getirme becerisinin elimizde olması bizim için değerli bir öğedir. Yönetim panelli bir siteye sahip olduğumuzda sitemizi kendimiz değiştirebilir, resim veya yazılarımız ekleyebiliriz. Kendi sitemizin patronu yine kendimiz olduğumuzdan dolayı kimseye muhtaç kalmıyoruz.

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişilerin birçok özelliğe sahip olması son derece önemli. Yönetim panelli, seo uyumlu, mobil uyumlu bir web sitesi bizi bir adım öne taşıyabilen etkenler arasındadır.

websitesiozellikleri

Neden web sitesi yaptırmak istiyorum?

Hayatımızda birçok dönüm noktası ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Web sitesi yaptırmak konusu da bu dönüm noktalarından biri. İnternet dünyasına giriş kapımız, dijital dünyada girişimimizin var olma çabası. Daha fazla kişiye ulaşmak her girişim için oldukça önemlidir. Oluşturduğumuz sayfalar ve yapı ile daha fazla kişiye ulaşmak ise son derece önemlidir.

Fazla kişiye ulaşmanın yanında itibarda bir şirket için marka değerini oluşturan etmenler arasındadır. İtibarı yüksek olan şirketler müşterinin gözünde daha değerli bir hal alabilirler. İyi bir web sitesi de itibarı destekleyen unsurların başında gelmektedir. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişiler bu itibarı önemseyen ve uygulamaya çalışan kimselerdir.

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyenlerin ihtiyacı olan 5 şey

5-Kullanıcıyı düşünebilen web siteleri

Kullanıcı ve hedef kitle günümüzde son derece önemli ve esasında zor bulunan öğelerdir. Bu noktada iyi bir web sitesi ile kullanıcılara  hitap etmek son derece önemlidir. Kullanıcı deneyimi yüksek ve bir o kadarda doğru stratejiler ile oluşturulmuş web siteleri hem müşteri hem de satıcı için önemi yüksek değerlerden biridir. Bu sebeple kullanıcılara hoş gelebilen web sayfaları oluşturmak pazarlama dünyasındaki en önemli etkenlerden biri konumundadır.

4-Her an yaşayan etkileşimli web siteleri

Yaşamını sürekli sürdüren, nefes alan ve güncel duran web siteleri kullanıcı için oldukça önemlidir. Yalnızca kullanıcı ile alakalı değil, Google gibi arama motorlarında da güncel olmanın yeri oldukça yukarılardadır. Bu hususta sürekli güncellenebilen güncel tasarımlı ve içerikli web siteleri web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişiler için biçilmiş kaftandır.

3-Doğru sektör, doğru tasarım

Sektöre göre tasarım yapabilmek son derece önemlidir. Doğru sektör ile doğru tasarımı buluşturmak bu hususta apayrı bir marifetdir. Sektöre göre kendini şekillendirebilen ve doğru tasarım ile kendini bulabilen web siteleri her daim bu noktada farklılaşacaklardır. Yapı ve inşaat sektörü ile ilgili bir tasarım yaparken farklı bir şablon tercih edilirken iç dizayn sektörü bağlamında yapılan bir şablon elbette ki farklı olacaktır.

2-Kullanıcı kendini bulmalı, aktif olarak katılmalı

Web 2.0 ‘ın hayatımızda var olması ile birlikte kullanıcılar etkileşime geçme şansına eriştirler. Bu etkileşim bizi de dijital dünyaya iyice adapte ettik. Facebook, twitter gibi sosyal mecralar bu sebeple günümüzde oldukça büyük bir gelişme gösterebildiler. Web sitesi yaptırmak isteyenlere bu yüzden kullanıcıların katılabildiği, yorumlar ve geri dönüşler ile siteye yön verebildiği bir tasarım oluşturmak gerekiyor.

1-Sosyal medya entegrasyonu tam anlamı ile sağlanmalı

Sosyal medya günümüzde oldukça önemli bir yerde duruyor. Bu mecrada var olmak ve kullanıcılar ile etkileşime geçmek ise günümüzün en büyük girişimlerinin görevi konumundadır. Web sitesi yaptırmak istiyorum derken de dikkat etmemiz gereken noktalar sosyal medya ile ilişkisi kuvvetli bir tasarım oluşturmaktır. Oluşturacağımız web siteleri sosyal medya entegrasyonu tam ve bizim için kuvvetli entegrasyonu olabilen şablonlardan oluşmalıdır.

Aynı zamanda sizin için hazırladığımız 3 adımda web sitesi yaptırmak başlıklı sunumuzu takip edebilirsiniz.

 

Web Sitesi Yaptırmak Diyen Kişilerin Talep Edebileceği 5 Şey

Teknoloji ile iç içe yaşadığımız günümüzde insanların dünyaya açılma kapısı olan web siteleri; kişilerin fikirlerini paylaşabildiği, kendilerini ve hizmetlerini tanıtabildiği, bilgi paylaşımı yapabildiği sonsuz bir platformdur. Elbette böyle bir dijital dünyaya atılmak isteyen bir bireyin profesyonel anlamda destek alması gerekmektedir. Peki, web tasarım yaptırmak istiyorum diyen bir bireyin iş ortağından talep etmesi gereken şeyler nelerdir?

 

1.Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil uyumlu web sitesi yaptırmak, web sitesi yaptırmak istiyorum diyen bir kişinin aklına ilk gelmesi gereken özelliklerin başında gelmelidir. Hazırlanan web sitesinin arama motorlarında çıkabilmesi ve iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatması için mobil uyumlu web sitesi yaptırmak web sitesi yaptırmak isteyen biri için büyük avantaj sağlayacaktır.

 

2.SEO Uyumlu Bir Web Sitesi

Mobil uyumlu web sitesi yapmak arama motorlarında sitenizin adının çıkmasına yetiyor olabilir. Ancak web sitesinin üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız tecrübeli bir SEO uzmanından yardım almanız gerekmektedir. İyi bir SEO çalışması ile birlikte web sitesi arama motorlarında üst sırada çıkmaya başlayarak daha geniş kitlelere ulaşacak ve sitenin amacına ulaşmasında büyük bir rol üstlenecek. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen bir bireyin istemesi gereken ikinci önemli husus mutlaka SEO yapılanması olmalıdır.

3.Yönetim Panelli Web Sitesi

Bir web sitesi ne kadar kaliteli olursa olsun eğer kendi yönetim paneli yoksa eksik bir web sitesidir. Kullanıcının farkında bile olmayacağı ancak site yöneticisinin çok işine yarayacak olan bu özellik sayesinde siteyi yönetmek için kodların içinde boğulmaya gerek kalmayacak. Bir sosyal medya hesabı yönetir gibi siteyi yönetme ve içerik ekleme fırsatı veren yönetim panelli web siteleri de web sitesi sahibi olmak istiyorum diyen insanların dikkat etmesi gereken teknik özellikler arasında olmaktadır.

 

4.Geniş Kitlelere Sesinizi Duyurun

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi web sitesi insanların dünyaya açılmasını sağlayan kapılardır. İster ticari amaçla olsun, ister evinde gitar çalmayı öğrenen birinin bunu başkalarıyla paylaşma hevesi olsun her bireyin bir şekilde başka insanlara sesini duyurma ihtiyacı vardır. Günümüzde bu ihtiyacı kişisel blog tarzı web siteleri ve kurumsal siteler sayesinde kolaylıkla karşılayabiliyoruz. Burada önemli olan husus web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişinin hitap edeceği kitleyi iyi belirleyebilmesi ve SEO çalışmalarını bu yönde yaptırması olacaktır.

 

5.Sosyal Medya Kullanımı

Bir üst maddede belirttiğimiz geniş kitlelere ulaşma isteğinin gerçekleştirilebileceği önemli mecralardan biri olan sosyal ağlar, web sitesi yaptırmak istiyorum diyen biri için büyük önem arz eder. Web sitesini yaptıracağı firmadan sosyal medya yönetimi ile ilgili teknik destek alması site sahibinin işini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Tüm bunların yanı sıra sosyal medya hesapları sayesinde sadece belirlenen hedef kitleye ulaşılmadığı gibi aynı zamanda hedef kitleyle karşılıklı iletişime geçilme fırsatı yakalanmış olur. Bu mecralardan alınan feedbackler sayesinde projenin eksik yönleri veya şikâyet alınan konular belirlenir ve iyileştirmeler isabetli olarak yapılabilir.

 

Bonus: Web Sitesinin Tasarımı ve Şıklığı

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen biri aklından çıkarmamalıdır ki kullanıcı için web sitesi tasarımı ve görüntüsü çok önemlidir. Bazen menü geçişlerine konulacak küçük bir animasyon bile kullanıcının dikkatini çekebilir. Ancak şu da göz önüne alınmalıdır ki sade ve şık tasarımlar her zaman ağır renklerin ve birçok animasyonun kullanıldığı tasarımlardan daha kaliteli durmakta ve daha çok ilgi çekmektedir.

Bu yazımızda size web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişilere verilmesi gereken hizmetleri ve oluşması gereken tabloyu anlattık, yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Siz de nice güzel web sayfalarına kavuşmanız dileğiyle, sağlıcakla kalın.

Global bir dünyada yaşadığımız şu günlerde büyük kitlelere ulaşabileceğimiz kocaman mecralar var artık. Dijital alan, hayatımızı değiştirebilen hoş bir kavram bu yüzden. Dijital alanda birşeyler yapabilmek için pek çok firma kendi içinde girişimlerde bulunmak istiyor. Bunun için web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişilerin sayısı da günler geçtikçe artıyor. İyi bir web sitesi ile birçok şey yapabileceğinin farkında olan insanlarımız ortaya çıkıyor. İşte bu sebeple biz de size iyi web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişiler için web sitesi yaptırmanın 10 faydasına değineceğiz.

10-Firmanızın veya girişiminizin itibarınızın artması

İyi bir web sitesi sahibi olarak firmanızın veya girişiminizin itibarını arttırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bu iyi girişim için en güzel web sitesini oluşturarak,  kaliteli sektör içinde fark yaratan bir web tasarım yaptırabilmek. Sektör içi ve müşteri gözü itibar için bu durum son derece önemlidir.

9-Kendini müşteriye anlatabilmek

Müşterilere kendimizi anlatabilmek son derece önemli bir konu. Bu yüzden müşteriye kendimizi anlatabilecek, bizi tamamı ile yansıtabilecek bir  web sitesi ile kendimizi müşteriye daha iyi anlatarak, hedef kitle ile aramızda sağlam bir bağ kurabilmek için mücadele etmeliyiz.

8-Doğru kişiye ulaşabilmek

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişilerin en çok farkında olduğu olgulardan biri de sağlam bir web sitesine sahip olarak doğru müşteriye ve doğru kişiye son derece kısa sürede ulaşabileceklerinin bilincinde olduğudur. İyi bir web sitesi ile bizi arayan en doğru müşteriye kendimizi sunabiliriz.

7-Müşteri sayımızı arttırmak

Her işletme büyümek ve genişlemek ister, bu süreçte müşteri sayımızı arttıracak, bizi büyütecek her yatırımı değerlendirmeye çalışırız. Müşteri sayımızı arttırmak için ise internet dünyasından daha doğru bir mecra yoktur. İnternet sayesinde bizi cep telefonlarından ve evindeki bilgisayardan ihtiyaçlarına göre arayan kişilere son derece kolay bir şekilde ulaşabiliriz. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişilerin farkında olduğu bir başka konu da budur.

6-Referanslar ve yaptıklarımızı inceleme fırsatı bulmak

Bir işletme sahibi isek müşterilerimize tecrübelerimizi ve referanslarımızı aktarmak isteriz. Müşterilerimize bunu her fırsatta yapamayacağımız için bizi internet sitemizden inceleyebilirsiniz diyerek bu durumumuzu müşterilerimize web sitesi yaptırarak son derece kolay bir şekilde ulaştırabiliriz.

websitesiyaptirmakistiyorumdiyenkisiler

5-Herkesin cebinde olabilmek

Günümüzde artık iyi bir firma olmak için müşterilerimizin her an yanında olmamız gerekiyor. Bunun için de en doğru nokta web sitesi yaptırmak. Oluşturduğumuz internet siteleri ile müşterilerimizin cep telefonlarından ulaşabilecek kıvamda olarak her an yanlarında olabilme imkanına sahip oluyoruz.

4-Görsellerimizi iletebilmek

Bize gelen müşteriye alın burada bizim yaptığımız işler ve görsellerimiz denmenin zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sebeple görsellerimizi internet sitemizde belirterek müşterilerimize kendimizi daha iyi gösterme fırsatı bulabiliriz.

3-Doğru içeriklerle müşteri ile aramızda bağ kurabilmek

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişilerin farkında olduğu bir başka konu ise içerik dünyasıdır.

İçeriklerimizi doğru ve etkili biçimde oluştururak, müşterilerimiz ile bağ kurabilir. Bir aşk markası yaratabilme yolunda sağlam adımlarla ilerleyebiliriz.

2-Videolar ile müşteriye güven verebilmek

Video içerik hayatımızda internetin hızlanması ile birlikte girebilen çok önemli bir öğedir. Bu yüzden video içerikleri hedef kitlemize gösterebilmek ve video içerikler ile müşterimize güven verebilmenin en doğru yolu ise web sitesi yaptırmak sözcüğünden geçer.

1-Hizmet kalitemizi geri dönüşler ile arttırabilmek

Web sitesi sahibi olarak müşterilerimizden yorumlar alabilir, müşteri geri dönüşleri ile kendimizi geliştirme fırsatı bulabiliriz. Bu sebeple web sitesi yaptırmak istiyorum demeniz için size çok önemli bir sebep olan geri dönüşlerden bahsederek yazımızı noktalamak istiyoruz. Web sitemizdeki forum bölümlerinden alınan müşteri geri dönüşleri ile, firmamız veya girişimimiz hakkında görüşleri alarak kendimizi geliştirme yoluna çok rahat bir biçimde gidebiliriz.

Bu yazımızda size web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen kişiler için web sitesi yaptırmanın 10 faydasını anlatmaya çalıştık. Siz de bu konuda fikir sahibi iseniz ve bize yardımcı olmak istiyorsanız, soru ve görüşlerinizi bize yorum bölümünden iletebilirsiniz.8 yorum

 • Ozan Abdişler

  Güzel bir yazı olmuş, web sitesi yaptırmak gerçekten büyük bir zorluk olabiliyor, bu yüzden paylaştığın içerik için ben çok teşekkür ederim.

 • Sezer Arkan

  Guzel bir yazi olmus elbette ki faydali bilgiler vardir. Web sitesi yaptirmak icin neler gerekli bu tur bilgilerde bekliyoruz.

 • Furkan Kutlu

  Çok güzel bir yazı olmuş. Slaytta bahsettiğiniz kavramlara önem vermek gerçekten çok önemli bence de. tabi ki iş aslında iyi bir web tasarım firması bulmakla başlıyor. Bu konuda firmanıza karşı sempatim gittikçe artıyor. Web sitesi yaptırmak istiyorum ve kararımı sizin firmanızdan yana kullanıyorum.

 • Burak Acaroğlu

  Özellikle web tasarım sektörüne doğru bir bakış açısı ile baktığınız için teşekkür ederim. Sizin gibi insanlara bilgi vermek için bu derece içerik üreten firma sayısı oldukça az. Umarım siz de bu yolda devam eder, web sitesi istiyorum diyebilen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

 • Burhan

  Your perfect website

 • ankara maltepe çilingir

  güzel ve aydınlatıcı bilgiler teşekürler

Bir cevap yazın