Mobil Uyumlu Web Tasarım Fiyatları

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Mobil uyumlu web sitesi tasarımı 2017 yılında nefes alıp verdiğimiz şu günlerde firmaların olmazsa olmazlarından biridir. Mobil uyumlu web tasarım yaptırmak isteyen, web sitelerini mobil uyumlu bir hale getirmek isteyen birçok kişi web tasarım firmaları ile anlaşarak, responsive yani mobil uyumlu bir web sitesine kavuşmak için kolları sıvadılar.

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım Ne Anlama Geliyor?

Mobil uyumlu (responsive) web tasarım, web sitenizde bulunan içeriklerin cep telefonlarında istenilen biçimde açılması, telefona uyumlu hale gelmesi anlamına gelir. Mobil uyumlu web tasarım ile cep telefonlarında da düzgün açılan, kitlenize vermek istediğiniz mesajın net iletildiği web sitelerini oluşturabilirsiniz. Responsive tasarımlar mobil kullanıcıların web sitesinde daha fazla vakit geçirmesini sağlarken, firma olarak sizin de daha verimli bir web sitesine kavuşmanız anlamına gelir.

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarımın Gerekliliği

Mobil bir dünyada yaşadığımız şu günlerde mobil uyumlu(responsive) web tasarım fiyatları da firmalar ve web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kişiler için araştırılır konular arasına girdi. Biz de Rekloweb web tasarım ekibi olarak mobil uyumlu web tasarım fiyatları dosyasını sizler için araladık. Öncelikle mobil uyumlu bir tasarımın gerekliliğini ve elzem bir konu olduğunu belirtelim. İnternet sitelerini ziyaret edenlerin %50’si mobil cihazlardan bağlanıyor, eğer mobil uyumlu olmayan bir web sitesi tercih ettiğinizde potansiyel kitlenizin %50’sini atlamış bulunuyorsunuz. Bu sebeple mobil uyuma ve mobil görünüme son derece büyük değer vermeli, doğru tasarımları responsive hale getirme üzerine çalışmalarda bulunmalıyız.

Web tasarım fiyatları, istenen web sitesinin özelliklerine ve kapladığı alana göre kendi içerisinde değişkenlikler gösterir, e-ticaret web sitesi fiyatları, mobil uyumlu web sitesi fiyatları kendi içerisinde dahi birçok farklı fiyat endeksine maruz kalır. Bu sebeple size mobil uyumlu web tasarım fiyatları konusunda net bir fiyat vermemekle birlikte aralıklarını da geniş tutarak bilgiler vermeye çalışacağız.

İşte Mobil Uyumlu Web Tasarım Fiyatları:

Web Tasarım TürüWeb Tasarım Fiyatı
Tek sayfa web sitesi800 – 1.200 TL
Kişisel web sitesi1.500 – 5.000 TL
Kurumsal web sitesi2.000 – 10.000 TL
E-ticaret sitesi3.000 – 20.000 TL
Özel tasarımprojeye göre değişir

 

Rekloweb ekibi olarak istediğiniz web sitesi tasarımı için sadece mobil uyumlu çalışmalar yapmıyor, aynı zamanda yönetim panelli, seo uyumlu web siteleri de oluşturuyoruz. Bu sebeple istediğiniz web sitesinin sadece mobile değil internet dünyasına da uyumlu olmasına büyük özen gösteriyoruz. Siz de Google gibi arama motorlarında yer almak, yönetim panelinizde resim ve içerik eklemek, cep telefonlarında tasarımınızın doğru şekilde görüntülenmesini istiyorsanız, size en uygun web tasarım paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda size mobil uyumlu web tasarım fiyatları ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık, umarım sizin sorularınıza doğru şekilde yanıtlar verebilmiş, aklınıza takılanlara cevap verebilmişizdir. Mobil uyumlu web tasarım fiyatları dışında, merak ettiğiniz konuları web tasarım soruları bölümümüzden bize iletebilir, web tasarım dersleri bölümümüzden de web tasarım ile ilgili birçok bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın