Wordpress Sosyal Paylaşım Ayarları Nasıl Yapılır?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

Wordpres web sayfamda yazar eklentisinden bir yazara ait yazıyı facebookta paylaştığımda yazar profil resmi çıkmıyor, yazarın resmini yazının içine ekliyorum o zaman çıkıyor,  yazarın bir yazısını facebookta paylaştığımda nasıl profil resmi çıkar.

WordPress sitelerde yazar bölümü Seo açısından oldukça önemlidir. Yazara ait yazıları paylaşmayı bırakmamanızı öneriririm. Yaşadığınız sorun ile ilgili ise çözümü kullanacağınız bir eklentide saklı. All in one seo eklentisini eklenti yükle bölümünden bularak yükleyebilir, ardından eklentinin özellikler bölümünden sosyal ayarları aktifleştirerek Wordress sosyal paylaşım ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Sosyal paylaşım ayarları için eklentinin ilgili bölümünden sosyal medya başlıklarınızı ve açıklamalarını belirleyebilir, görsel bölümünden öne çıkan görselinizi belirleyebilirsiniz. Özel yazılarınızda ayarları ise yazıyı paylaştığınız, düzenlediğiniz WordPress yönetim panelindeki bölümün alt kısmında sosyal ayarlar seçeneğini bulup, seçerek sayfaya özel WordPress sosyal paylaşım ayarları düzenlemelerinizi istediğiniz biçimde yapabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi için WordPress Seo ayarları yapma yazımızı okuyabilirsiniz.

Web tasarım ile ilgili merak ettiğiniz soruları bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Umarım size bilgilendirici bir cevap verebilmişizdir.

 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Üç × İki =