Wordpress Sitelere Yapım Aşaması Eklentisi Koyma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

Web sitemizi oluşturmadan önce hepimiz birçok değişiklik yapar, web sitesinin içeriklerini bir o yana bir bu yana evirir çeviririz. Kimi zaman stock fotoğrafları dener, kimi zaman demo içerikleri sitemizde bulundurabiliriz. Bu sebeple özellikle WordPress sistemlerde site üzerinde düzenleme yaparken under construction yapma yani “web sitesini yapım aşamasında gösterme” ihtiyacını hissedebiliriz.

WordPress sitemizde yapım aşamasında göstermek için Eklentiler>Yeni Ekle diyerek birçok WordPress eklentisi kullanabiliriz.

WordPress Yapım Aşaması Eklentileri

WordPress eklentiler dünyasında siteyi yapım aşamasında göstermek için birçok eklenti mevcut, eklentiler dünyasından biz de sizler için en beğendiğimiz iki yapım aşamasında eklentisini sizin için burada sergiledik. Umarım hoşunuza gider.

Under Construction

Sitemizi yapım aşamasında göstermek için son derece kolay ve basit bir eklenti olan Under Construction eklentisi yükleyip etkinleştirdikten sonra Ayarlar>Under Construction bölümüne girerek fotoğraf ekleyebilir, “sitemiz yapım aşamasındadır” yazısını veya istediğimiz bir yazıyı ekleyebiliriz.

Under Construction / Maintenance Mode from Acurax

Bu eklenti ile sitenizi mobil ortamlara uyumlu biçimde yapım aşamasında gösterebilir, bunun yanında geri sayım biçiminde yapım aşamasında kurulumu yapabilirsiniz. WordPress yönetim paneli üzerinden Maintenance mode bölümüne girerek, logo ekleyebilir, süre belirleyebilir ve yazı yazabilirsiniz.

Bu yazımızda size WordPress sitelerde yapım aşamasında nasıl yapılır, sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Umarım aradığınız bilgiyi web sitemizde bulmuşsunuz size faydalı olabilmişizdir. Siz de merak ettiğiniz diğer konuları web tasarım soruları bölümünden bize iletebilir, görüş ve önerileriniz için de iletişim bölümümüzü kullanabilirsiniz.Bir Cevap Yazın

10 + İki =