Wordpress Seo Ayarları Yapma ve Seo Eklentisi Kurulumu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

WordPress sitelerde sitelerde seo yapmak oldukça kolaydır. WordPress tabanlı sitelerin hemen hemen hepsi seo uyumlu olarak tasarlanıp, Google gibi arama motorlarının sevdiği siteler içerisindedir. Seo uygulamalarının web dünyasında epey önemli olduğu göz önünde bulundurulsa, wordpress seo ayarları yapma ve seo eklentisi kurulumu konusu da web sitesi tasarımı için oldukça önemli bir noktadır.

WordPress Seo Eklentileri

WordPress seo eklentilerinin sayısı G.Hagi’nin 90’a attığı gol sayısı kadar fazla, Alex’in ayak içi attığı goller kadar boldur. Bu nedenle doğru seo eklentisini içerisinden bulabilmek altyapıdan oyuncu çıkarmak kadar zor olabilir. Peki, doğru seo eklentisi hangisi, hangi eklentiyi kullanmak daha makul, bu soruların cevabını verelim.

All in one seo eklentisi en çok kullanılan ve bizim de kullandığımız seo eklentilerinden biridir. Bu eklenti ile kolayca başlık ve açıklamaları düzenleyebilir, sosyal medya ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki videomuzda biz de wordpress seo ayarları yaparken all in one seo eklentisini kullandık. Videomuzu izleyerek konu hakkında uygulamalı olarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. All in one eklentisinin yanında web tasarım yapanların en çok kullandığı eklentilerden biri de Yoast seo eklentisidir. Bu uygulamada all in one ile hemen hemen benzer yapıya sahip olup, size seo hakkında yardımcı olmaya çalışmaktadır. Reklomastik web tasarım olarak wordpress seo ayarları yapanlar ve seo eklentisi kurulumu gerçekleştirenlere all in one seo ve yoast seo eklentilerini kullanmalarını öneriyoruz.

Yazımızın sonunda, anlattıklarımıza istinaden hazırladığımız video ile uygulamalı olarak size seo ayarları yapmayı anllatık. Umarım sizin için de faydalı olur.1 Yorum

Bir Cevap Yazın

Yirmi + 13 =