Web Tasarım

[Toplam: 10   Ortalama: 4.9/5]
Web Tasarım

Web tasarım hizmeti belirli aşamalarla sağlanan bir süreçten oluşmaktadır. Her markanın görünen yüzü yani online vitrini olan web siteleri sektörel ve proje bazlı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanır. Rekloweb olarak bizler de web tasarım süreçlerinin hepsini en iyi şekilde uygulamaktayız.

Peki bu web tasarım süreci nasıl işliyor? Gelin, birlikte inceleyelim.

web tasarım süreci

Sizler için hazırladığımız infografikte de görebileceğiniz üzere bu süreç 4 adımdan oluşuyor. Bunları sizler için daha detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Hazırsanız başlayalım!

Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Web sitesi yaptırmaya karar verdikten sonra bizimle iletişime geçtiğinizde birlikte çalıştığımızda sizleri şu adımlar bekliyor.

1) İhtiyacı Belirleme

Öncelikle sektörünüze ya da projenize yönelik ihtiyaçlarınız belirlenir. Bunun içerisinde nasıl bir web sitesi yaptırmak istediğiniz ve hedefleriniz gibi konular yer alır. E ticaret mi ya da kurumsal bir web sitesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz, kısa ve uzun vadeli hedefleriniz nelerdir? gibi konularda sizlerden bilgi alarak ön çalışmamızı tamamlıyoruz.

2) Tasarım Süreci

İhtiyacınız belirlendikten hemen sonra tasarım süreci başlıyor. Bu adımda web sitenizin düzeni ve hedef kitlenize yönelik vermek istediğiniz mesajlar, kullanılmasını istediğiniz renkler ve daha pek çok detayı kapsıyor.

Biz firma olarak bu konuda müşterilerimize demo çalışması sunarak onlara bu gibi konularda yardımcı oluyoruz. Böylelikle hem süreç daha hızlı ilerlemiş olurken aynı zamanda kafa karışıklığına neden olabilecek ayrıntılardan da kaçınmış oluyoruz.

3) Yapım Aşaması

Tasarım aşaması da bitirildikten sonra artık yazılımcılarımız tasarlanan web sitesini oluşturmaya başlıyorlar. İstekleriniz ve belirlediğiniz hedefler doğrultusunda bu işlemler devam ediyor ve web siteniz hazırlanıyor.

4) Yayınlama

Web sitesi bitirildikten sonra ekibimiz son kontrolleri yaparak sitenizi belirli testlere tabi tutuyorlar. Herhangi bir aksilik çıkmaması için yapılan bu rutin uygulamalar müşterilerinizin karşısına eksiksiz çıkmanız ve hataya yer verilmemesi açısından oldukça önem teşkil ediyor.

Tüm testler ve kontroller bittikten sonra web siteniz artık yayınlanmaya hazır!

Artık işinizi online ortamda sergileyebilir, potansiyel müşterilerinizi varlığınızdan haberdar edebilirsiniz.

Ayrıca referanslar bölümümüzü inceleyebilir ve daha önce yaptığımız web sitelerine göz atabilirsiniz.

[Toplam: 10   Ortalama: 4.9/5]

    Talebinizi iletin, sizi arayalım.

    bizimle iletişime geçin

    Bizimle istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

    Web tasarım ile ilgili merak ettiğiniz soruları buradan sorabilirsiniz.