Web Tasarım Sanatçını Seç

webtasarimstilleri

Her bir tasarım bir anlam taşır, her küçük detayın bir amacı vardır. Seçtiğiniz resimler, kullandığınız efektler bir etki yaratır. Her etkinin ayrı bir çeşidi, ayrı bir manası vardır. Web tasarım yaparken de bu etmenleri atlamak, önemsememek olmazdı. Biz de web sitelerini tasarlarken tarihe damga vurmuş, hayatımızda büyük etki uyandırmış sanatçılardan esinledik. Tasarladığımız her web sitesini bir sanatçıyı temsilen yaptık. Onların modern dünyadaki yansımalarını kitleye sunmaya çalıştık. Siz de kendi işiniz ile ilgili yaptırmak istediğiniz web sitesini bir sanatçının stili ile tasarlatabilir, kendi web sitenizin tasarımını seçme şansına sahip olabilirsiniz.

Leonardo Da Vinci Tarzı Web Tasarım

Leonarda Da Vinci, tarihe damga vurmuş, kendine haz yenilikçi tarzı ile günümüze değin uzanmış bir etki yaratmıştır. Da Vinci gibi düşünen Da Vinci’nin şifresini çözen tasarımcılarımız ile birlikte L. Da Vinci Tarzı web siteleri tasarlıyoruz. İşte Da Vinci Tarzı hazırladığımız web siteleri:

dipkosetemizlik
bakicibaktimsitesi
ogrenmeyolu

Pablo Picasso Tarzı Web Tasarım

Efsane İspanyol ressam P. Picasso ile web tasarımın sanat olduğunu algılayan tasarımcılar ile çalışıyoruz. Kübizm akımını web tasarım dünyasına kazandıran tasarımlar ile hedef kitlenize tam etki yaratacaksınız. İşte P.Picasso tarzı hazırladığımız web sitesi örnekleri:

maksitemizlik
ilkehukukdanisman
umitpaslanmaz

Salvador Dali Tarzı Web Tasarım

Gerçeküstücülük kavramı ile hayatımıza yepyeni bir pencere açan S.Dali ile web tasarım dünyasında eşsiz tasarımlar elde edebilmek son derece büyük fark yaratıyor. İlginç ve farklı bir bakış açısı olan bir web siteniz olsun istiyorsanız Salvador Dali tarzı web tasarım tam size göre. İşte S.Dali tarzı hazırladığımız web sitesi örnekleri:

konakkirazliweb
15temmuzsitesi
englishstate

Stilini Bul

Kendi web tasarım stilinizi bulmanız için size eğlenceli bir test hazırladık. Siz de kendi stilinizi bulabilir, hangi tarzda bir web sitesi istediğinize karar verebilirsiniz. Karar verdikten sonra nasıl yapıyoruz? bölümümüzü de incelemeyi unutmayın.

[os-widget path=”/reklomastik/kendi-tasar%C4%B1m-stilini-bul” of=”reklomastik” comments=”false”]

Talebinizi iletin, sizi arayalım.

bizimle iletişime geçin

Bizimle istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım ile ilgili merak ettiğiniz soruları buradan sorabilirsiniz.