Web Tasarım Fiyatları Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

Web tasarım son günlerin yükselen yıldızı olma yolunda hızla ilerleyen fantastik bir sektör. Bu  günlerde ise bu sektörde ortaya çıkan birçok firma ve birçok web sitesi tasarımı yöntemi ise müşterilerin kafasını bir hayli karıştıran parametrelerden biri olmuş durumda. Biz de özellikle web tasarım fiyatları konusunda müşterilerin kafasını kurcalayan bu tür etmenleri çözmek için bu yazımızı oluşturduk.

Web tasarım fiyatları, web sitesi tasarımı dünyasında müşterilerin en çok dikkat ettiği konulardan biridir. Genellikle web tasarım yaptırmak isteyen kişiler web tasarım fiyatları arasındaki farklılıkları doğrudan değerlendirerek fiyatı en uygun olan firmayı tercih etmeye yönelirler. Halbuki bu sektörde fiyat öncelikle bakılması gereken noktalardan biri değildir.

Reklomastik Web Tasarım Fiyatları

Reklomastik web tasarım ekibi olarak fiyat politikamıza müşterilerimizi memnun edecek şekilde dizayn ettik. Sektörün kalite orantılı en uygun fiyatlarını veriyor, müşterilerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. İşte Reklomastik Web Tasarım Fiyatları:

Aşağıda sizin için web tasarım fiyat listesi hazırladık. Umarım sizin için faydalı olur.

Web Tasarım TürüWeb Tasarım Fiyatı
 1-7 sayfa standart web sitesi tasarımı800 TL – 2.000 TL
7+ standart web sitesi tasarımı2.000 TL – 10.000 TL
E-ticaret standart paket3.000 TL – 5.000 TL
E-ticaret gelişmiş paket5.000 TL – 20.000 TL
  • Mobil Uyumlu
  • Yönetim Panelli
  • Seo Uyumlu
  • İstatistik Bilgisi
  • Mail Hizmeti
  • Ücretsiz Hosting
  • Ücretsiz Yedekleme
  • 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek

Web tasarım fiyatları oluştururken sizler için fiyat kapsamında vereceğimiz hizmete de değindik. Reklomastik web tasarım ekibi olarak oluşturduğumuz web sitelerini yönetim panelli, seo uyumlu ve mobil uyumlu biçimde tasarlıyor, hazır müşterilerimizden domain ve hosting ücretlerini talep etmiyoruz.

Web Tasarım Yaptırırken Fiyatlar Dışında Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Web tasarım fiyatları, kullanıcılar için elbette önemli bir etken, fakat biz bu yazımızda size fiyatlar dışında dikkat etmeniz gereken noktaları göstermeye çalışacağız.

Profesyonel Bir Bakış Açısı

Profesyonel bir bakış açısı her sektörde olduğu gibi web tasarım sektöründe de son derece önemli bir iş parametresidir. İşine profesyonel bir biçimde yaklaşan, işini ciddiye alan bir firma ile çalışmak sizi başarıya götürecek, isteğinizi doğru şekilde yerine getirebilecektir.

Modern Altyapı

Teknoloji son yıllarda hiç olmadığı kadar gelişme ve büyüme gösteriyor.  Web tasarım sektörü de bu gelişmelerden elbette ki etkilenmiş durumdadır. Teknolojik gelişmelerden nasibini almamış olan firmalar ise modern altyapı yerine hala eski web yazılımlarını kullanmaya devam ediyorlar. Bu yüzden web tasarım fiyatları kategorisinde inceleme yapmadan önce firmanın eski altyapı mı yoksa modern altyapıları mı kullandığını sorgulamalısınız.

Tasarım Özgünlüğü

Tasarım, kişiye göre değişen bir kavram gibi gözükse bile, “güzel tasarımlar fark yaratır” klişesinden yola çıkarak tasarımın güzelliği ve farklılığına büyük önem vermelisiniz. Tasarım özgünlüğü, web tasarım sektöründe son derece önemli bir etkendir. Taklit edilen ve kopyalanan tasarımlar Google gibi arama motorlarında spam olarak nitelendirilebilir ve organik müşterilerinizi olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Web Geliştirme

Web sitesinin geliştirilmesi, form oluşturulması, üyelik bölümleri, e-ticaret uygulamalarını kapsar. Web sitesinin daha iyi bir hal alması için web tasarım ekibi ile birlikte çalışmalar yürütülebilmeli, ekib konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimi, dijital dünyanın en önemli parametrelerinden biridir. Kullanıcı deneyimi yüksek siteler, daha çok tercih edilir, diğer web siteleri arasında farklılaşır. Kullanıcı deneyimi uzmanlarını bünyesinde barındıran web tasarım firmaları ile çalışmak, müşteriler için son derece faydalı olacaktır.

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Değişir?

Web tasarım fiyatları birçok faktörden etkilenir, istekler ve web sitesinin yapısı, web tasarım fiyatları kategorisini doğrudan etkilemektedir. 1 sayfa web sitesi ile 30 sayfa web sitesi arasında fiyat farkı olurken, e-ticaret yapan web siteleri ile diğer web siteleri arasında da fiyat farkı olmaktadır. Web tasarım fiyatları bu tür özelliklerden etkilenirken, kullanılan yazılım ve web sitesinin Seo uygulamaları da web tasarım fiyatları kategorisinin oluşumunu doğrudan etkiler. Müşteri olarak web sitesini oluşturmadan önce web tasarım firmasına bu tür etmenler kesinlikle sorulmalı, web sitesinin özellikleri kesin olarak belirlenmelidir.Bir Cevap Yazın

Altı − 5 =