Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi tasarımı yaptırmak ve web sitesi sahibi olmak günümüzde oldukça kolay. Hele bir de teknolojinin ilerlemesini göz önünde bulundurursak, gelecekte daha da kolay olacağa benziyor.  Firmaların da bu evrede kendi web sitesi tasarımını oluşturdukları, kendilerine özgü kurumsal web tasarım yaptırdıkları bir dönemde yaşıyoruz. Bu evrede de web sitesi fiyatları daha çok araştırılır oldu. Birçok web sitesi fiyatları alınır, birçok web tasarım firması ile görüşmeler sağlanılır. En iyi web sitesi fiyatları alabilmek için yoğun araştırmalar yaparız. Biz de sizin için en uygun web sitesi fiyatlarına erişmeniz için dosdoğru bir içerik hazırladık. Umarım sizin için faydalı olur.

Web Sitesi Fiyat Hesaplama

Arzu ettiğiniz web sitesinin fiyatını hesaplamanız için size eğlenceli bir araç hazırladık. Siz de istediğiniz web sitesi tasarımının fiyatını bu araç ile öğrenebilir, fiyat teklifimizi kolayca alabilirsiniz. İstediğiniz teklifi tam anlamı ile almak, isteklerinizi tam olarak anlatmak için ise bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

 

Web Sitesi Fiyatları Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Web sitesi fiyatları araştırırken birçok noktaya dikkat etmeliyiz. Öncelikle kendi projemize ve kendi yapabileceklerimize odaklanmalıyız. Hazırlayacağımız web sayfalarında hangi özelliklerinin bulunacağı ve hangi özelliklerin ön planda tutulacağını belirlememiz gerekiyor.  Örneğin, bir iletişim formu olacak mı, üye profili olacak mı, insanların görüşlerini paylaşacağı bir yorum bölümü olacak mı, e-ticaret yapılacak mı sanal pos kurulumu gerçekleşecek mi, tüm bu sorularının cevabını önce kendi içimizde vermeliyiz.

Web sitesi fiyatlarını etkileyen birçok faktör olduğundan dolayı, öncelikle çalıştığımız web tasarım firması ile iletişimimizi sürekli tutmalıyız. Sürekli iletişim halinde olarak, web sitesinde istediğimiz noktaları firmaya tam olarak iletmeliyiz.

Fiyat araştırması yaparken, çalışacağımız firmanın daha önce yaptığı çalışmalara odaklanmalıyız. Firma daha önceki çalışmalarında doğru bir şekilde işlerini tamamlamış mı, kaç yıldır bu iş ile uğraşıyor ve müşteri profilleri nasıl, bu sorular bizim web sitesi fiyatları ararken dikkat etmemiz gereken noktalardan olacaktır. Fiyat araştırırken dikkat edilmesi gereken bir başka noktada modern yazılımların firma tarafından kullanılıp, kullanılmadığıdır. Yeni ve modern yöntemleri ile yapılan web tasarım bizim işimizi de modernize etmemize yardımcı olacaktır. Web sitesi fiyatları araştırırken dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de ek hizmet politikasıdır. Web tasarım sektöründe hosting ve domain alımı son derece kritik bir işlemdir. Özellikle hosting alımı web siteleri için son derece önemlidir. Fiyatı belirlerken hosting kalitesi değiştirici bir rol oynar.

 

Doğru Web Sitesi Fiyatları Nasıl Olmalıdır?

 

Web tasarım için doğru fiyat kelimesi sektör içine oldukça itibar görmeyen bir terimdir. Çünkü projeye göre fiyatlandırmalar gerçekleşmektedir. Fakat biz Rekloweb ekibi olarak bu durumu kırıp, sizin için makul olabilecek fiyatları görebileceğiniz bir tablo hazırladık. Umarım sizin için de bu tablo faydalı olur. İşte piyasada aramanız gereken web sitesi fiyatları:

 

Web ProjesiFiyat Aralığı
Tek Sayfa Web Sitesi500 – 1.200 TL
Kurumsal Web Sitesi800 – 2.000 TL
E-ticaret Sitesi1.300 – 3.000 TL

 

Reklomastik Nasıl Çalışıyor?

 

Rekloweb ekibi olarak size nasıl çalıştığımızı ve ne gibi çalışmalarda bulunduğumuzu anlatmaya çalıştık. İşte maddeler halinde çalışma şeklimiz:

Zaman: Ortalama olarak 1 hafta içerisinde web sitenizi tasarlıyoruz.

Domain ve Hosting: Domain ve hosting alımlarını Rekloweb olarak biz gerçekleştiriyoruz.

Web Sitesi Özellikleri: Web siteniz genel özellikleri ile, yönetim panelli, mobil uyumlu ve seo uyumlu şekilde tasarlanıyor.

Tahsilat: Web sitenizin yapım ücretini tasarımı bitirdikten sonra alıyoruz.

E-mail: Açmak ve kullanmak istediğiniz mailleri kendimiz hallediyor. Mail hizmetini web tasarımın içerisinde veriyoruz.

Web Sitesi Yaptırmadan Önce Bilmemiz Gerekenler

Web sitesi yaptırmadan önce bilmeniz gereken bazı bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler web sitenizin gelişmesi ve olduğundan çok daha iyi bir web sitesi yapılması için lazım olacak bilgilerdir. Bunlardan ilkini açıklığa kavuşturacak olursak, ilk önce bilmeniz gereken şey web sitesi nedir ve web sitesi nasıl yapılır gibi kavramlardır.

Web sitesi internet ağı üzerinde bulunan domain dediğimiz kavramın üstünde ve hosting sunucusunun içerisinde barınan dünyanın her yerinden ulaşabildiğiniz büyük bir platformdur. Genelde yazılımcıların müşterilerinden hiç fikir almadan proje ile alakalı bir taslak oluştururlar ve bu taslağa göre müşterinin aklında bir imaj oluşur bu imajdan yola çıkarak proje ilerler ve web sitesi oluşturulur. Bizim firma olarak önerimiz web sitesine başlamadan önce bir ön araştırma yapılması ve tasarımın bir kabataslağının çizilmesidir. Bu taslak üzerinden yazılımcı ile ö çalışma yapılır ve yazılımcının çıkaracağı taslağın istendiği gibi çıkabileceği saptanmış olur. Bu bağlamda iki hayali birbirine kavuşturuyoruz. Hem yazılımcımızın hem de müşterimizin aklındaki tasarımı web yazılımına aktarıyoruz. Web sitesi yaptırmadan önce bilmeniz gereken tek şey ön araştırma değildir. Bunları maddeleyecek olursak eğer firma olarak belirlediğimiz bazı kriterler vardır.

 • Ön araştırma yapmak
 • Firma araştırması yapmak
 • Firmalar arası web sitesi fiyatları araştırması yapmak
 • SEO kavramını araştırıp yapan en iyi firmaları araştırmak
 • Kullanımı bütün kullanıcılar için kolay olan web sitesi tasarımı istemek
 • Yazılımı sağlam olan bir web sitesi yazılımı yaptırmaya dikkat etmek
 • Web yazılım firmalarının web sitelerini inceleyip SEO yapıp yapamadıklarını tespit etmek
 • Web tasarım firmaları arası müşteri memnuniyetini araştırmak

Gibi maddeleri Reklomastik web yazılım firması olarak sıralayabiliriz. Bunların araştırmasını yaparken aynı zamanda sektör hakkında daha fazla bilgiye ulaşıp bir yandan da işin işleyişini öğreneceğiniz için bir sonraki projenizi daha emin ve daha başarılı bir şekilde bitirebileceksiniz.

Web sitesi ve web tasarımı hakkında ne kadar fazla bilgiye sahip olursanız web site tasarımı yaptıracağınız firmanın size her zaman katkısı daha fazla olacaktır. Kazıklanma ihtimaliniz ortadan kalkacaktır.

Web sitesi fiyatları ile ilgili hazırladığımız içeriğimiz, umarım sizin için faydalı olmuştur. Bu tür çalışmalarımızı yaparak size faydalı olmaya çalışıyoruz. Kurumsal web tasarım hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda aynı böyle bir yazı, dijital dünya ile haşır neşir kalmanız dileğiyle.30 yorum

 • Halim

  Web sitesi fiyatları ararken gerçekten güzel bir içerik hazırlamışsınız. Umarım bu tür çalışmalarınız devam eder. Özellikle fiyat hesaplama işleminizi bayıldım. Biraz daha geliştirilmesi gerek, daha fazla çeşitlenmesi lazım.

  • Barış Korkmaz

   Görüşleriniz için teşekkür ederiz Halim bey, elimizden geldiğince faydalı içerikler üretmeye gayret gösteriyoruz.

 • Hilal

  Butik bir web sitesi tasarlatmak istiyorum. Web sitesi fiyatları ararken en iyi yazıya burada ulaştım. Tam istediklerimi bulabildim buralarda, gerçekten sağlam bir içerik olmuş.

 • Elif

  Web tasarım dünyası için, bazı firmalar oldukça pahalı fiyatlar veriyorlar. Bu fiyatların ne kadarı doğru ve hakedilir, bu konunun çok ciddi bir biçimde tartışılması lazım. Ne kadar tartışılırsa, o kadar daha iyi olur.

 • Aziz Teylimoğlu

  Reklomastik ile kendi kişisel web sitemi tasarlattım. Baştan sona tam istediğim gibi oldu. Tam anlamı ile tavsiye ediyorum. Fiyatlar da emin olun gerçek.

  • Barış Korkmaz

   Memnun olduğunuz için son derece mutlu olduk Aziz bey, sizin gibi müşterilerimizin çoğalmasını canı gönülden istiyoruz.

 • Dorukhan

  Fiyat hesaplama olayi son derece guzel. Aradigim sey tam buydu sanirim faydali nir sey urettiginiz icin tesekkurler

 • Web Canavarı

  Sunu yapmanız ve fiyat hesaplama bölümü son derece güzel olmuş. Sizin içeriğe verdiğiniz önemi ben de müşterilerime anlatmaya örnek göstermeye çalışıyorum. Devam edin, en azından sektör için.

 • Aziz Derince

  Bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyordum. Fiyat almadan önce bu yazınızı okumak çok güzel bilgilendirdi. Teşekkürler.

 • Alper Çağatay

  Sunu ve video birbirini tamamlamış. Web tasarım sektöründe yeniyim, bu yazınızla beraber kendime yeni birşeyler kattığıma eminim.

 • Murat İrek

  Web tasarımın geliştiği ve sürekli fiyatların oynayıp belirsiz olduğu bu dönemde bu yazınız yerinde ve güzel olmuş. Elinize sağlık.

 • Ömer Ateş

  Bu fiyatları gördükten sonra benimde bir web sitem olmalı diye düşündüm. Yazınız bir çok iş sahibini web sitesi yapması için ikna etmeye yetecek düzeyde. Tebrik ediyorum.

 • Bahar

  Bu rakamlara rağmen hala bir web sitesinin pahalı olduğunu düşünen insanlar var. Teknolojinin başta olduğu bu dönemde, bu fiyatlar cidden çok uygundur. Yazınız için tebrikler.

 • Sena

  Testinizi denedim. Umduğumdan cok daha düşük bir fiyat cıktı. Bunca zamandır coktan yaptırmam gerekiyodu.

 • Cansu Şenler

  Bu kadar uğraşınıza değmiş bir yazı. Okumaktan hic sıkılmadım. Tebrik ederim

 • Kübra

  Okuduğum bir cok sitede bu fiyatlar sizin gösterdiklerinizin cok üzerindeydi. Okuduğumda gözlerime inanamadım.

 • Furkan Keskin

  Yazınızda kullandığınız test ve videolar yazınızın kalitesini son derece arttırmış. Söylemeden edemeyeceğim videonuz cok eğlenceli ve yararlı olmus. Elinize sağlık.

 • abuzer

  web sitesi fiyatlarınızı gayet makul buldum verdiğiniz fiyatlar piyasa değerinin çok altında bizleri düşündüğünüz için teşekkür ederim.

 • Deniz Kalender

  İçerik bakımından oldukça zengin ve yararlı konulardan bahsedilmiş. Web sitesi fiyatlarının bu kadar açık ve şeffaf bir ortamda paylaşılması oldukça güzel bir haber. En azından sektörde karşılaştırma yapabiliyoruz. Yazı için çok teşekkürler.

 • Abdurrahman

  Karsta hayvan alım satımı yapıyorum. Bu yazıyı okuduktan sonra neden bir web sitem olmasın dedim.

 • Zehra Kabak

  Web sitesi fiyatları sektörde çok fazla değişken gösteriyor. Sizin bu denli açıklayıcı bir şekilde paylaşmanız akıllardaki soru işaretlerini gidermek konusunda oldukça yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

 • miray

  web sitenizi çok beğendim web sitesi fiyatlarınızı daha detaylı öğrenmek için web yazılım firmanıza ziyarete gelip sizlerle görüşmek istiyorum.

 • Ali

  Web sitesi yaptırmak istiyorum da buradan hesaplama bölümünden fiyat hesaplaması yaptım. Eyvallah.

 • Cemil

  Web sitesi fiyatlarına erişebilmeki için gerçekten güzel bir platform olmuş, elinize sağlık.

  • Barış Korkmaz

   Görüşleriniz için bizim için oldukça değerli, teşekkür ederiz. İnsanların istediği an web sitesi fiyatları listesine ulaşması için elimizden geleni yapmaya gayret ettik.

 • cansu

  Fiyatlarınız uyguladığınız kriterleri listeli bir şekilde bize aktarabilme şansınız var mı ?

 • Yusuf Mirdoğulu

  Web tasarım alanında hizmet veren firmalar arasında en iyi fiyatı siz de buldum. Bu derece hassas davrandığınız için teşekkürler. Web sitesi fiyatları arayanların için eşsiz bir içerik olmuş.

Bir Cevap Yazın

eleven + fifteen =

Hemen Ara