Web Sitesi Fiyatları

[Toplam: 4   Ortalama: 4.3/5]

Son zamanlarda önemini artıran hatta kimi firmalar için zorunlu hale gelen web sitesi tasarımı yaptırmak ve güzel bir web sitesi sahibi olmak günümüzde oldukça kolay. Hele bir de teknolojinin ilerlemesini göz önünde bulundurursak, gelecekte daha da kolay olacağa benziyor. Firmaların da bu evrede kendi web sitesi tasarımını oluşturdukları, kendilerine özgü kurumsal web tasarım yaptırdıkları bir dönemde yaşıyoruz. Bu hususta web sitesi fiyatları daha çok araştırılır oldu. Birçok web sitesi fiyatı alınır, birçok web tasarım firması ile görüşmeler sağlanır, en iyisi ve uygunu için web sitesi fiyatları üzerinde yoğun araştırmalar yaparız. Biz de sizin için en uygun web sitesi fiyatları için dosdoğru bir içerik hazırladık. Umarım sizin için faydalı olur.

Web Sitesi Fiyat Hesaplama

Bir web sitesi yaptırmak istiyorsunuz fakat web tasarım fiyatları gözünüzü korkutuyor. Halbuki görmüş olduğunuz rakamlar sizin ortaya çıkarmak istediğiniz proje ile uyumlu olmayabilir çünkü web tasarım fiyatları için birçok etken mevcuttur. Örneğin tek sayfadan oluşan bir web sitesi ile kurumsal web tasarım arasında büyük fark bulunur. Web sitesi fiyatları hesaplanırken sayfa sayısı, içerikler, mobil uyum, SEO altyapısı, özelleştirmeler ve ek yazılımlar etkili olmaktadır.

Arzu ettiğiniz,  yaptırmak istediğiniz web sitesinin fiyatını hesaplamanız için size eğlenceli bir araç hazırladık. Web tasarım fiyatları testimizi çözerek siz de istediğiniz web sitesi tasarımının fiyatını kolayca öğrenebilir, yaklaşık fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Web tasarım fiyat teklifimizi tam anlamı ile almak, isteklerinizi tam olarak anlatmak için ise bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

[os-widget path=”/Rekloweb/web-sitesi-fiyat-hesaplama” of=”Rekloweb” comments=”false”]

Web Sitesi Fiyatları Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web sitesi fiyatları araştırırken birçok noktaya dikkat etmeliyiz. Öncelikle kendi projemize ve kendi yapabileceklerimize odaklanmalıyız. Hazırlayacağımız web sayfalarında hangi özelliklerin bulunacağı ve hangi özelliklerin ön planda tutulacağını belirlememiz gerekiyor.  Örneğin, bir iletişim formu olacak mı, üye profili olacak mı, insanların görüşlerini paylaşacağı bir yorum bölümü olacak mı, e-ticaret yapılacak mı, sanal pos kurulumu gerçekleşecek mi gibi tüm bu sorularının cevabını önce kendi içimizde vermeliyiz.

Web sitesi fiyatlarını etkileyen birçok faktör olduğundan dolayı, öncelikle çalıştığımız web tasarım firması ile iletişimimizi sürekli tutmalıyız. Sürekli iletişim halinde olarak, web sitesinde istediğimiz noktaları firmaya tam olarak iletmeliyiz. İletişim kopukluğu durumda hatalı tasarımlar ve detaylar süreci uzatacaktır.

Fiyat araştırması yaparken, çalışacağımız firmanın daha önce yaptığı çalışmalara odaklanmalıyız. Firma daha önceki çalışmalarında doğru bir şekilde işlerini tamamlamış mı, kaç yıldır bu iş ile uğraşıyor ve müşteri profilleri nasıl gibi sorular bizim web sitesi fiyatları ararken dikkat etmemiz gereken noktalardan olacaktır. Web sitesi fiyatları üzerinde araştırma yaparken dikkat edilmesi gereken bir başka noktada modern yazılımların firma tarafından kullanılıp, kullanılmadığıdır. Yeni ve modern yöntemleri ile yapılan web tasarım bizim işimizi de modernize etmemize yardımcı olacaktır. Web sitesi fiyatları araştırırken dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de ek hizmet politikasıdır. Web tasarım sektöründe hosting ve domain alımı son derece kritik bir işlemdir. Özellikle hosting alımı web siteleri için son derece önemlidir. Fiyatı belirlerken hosting kalitesi değiştirici bir rol oynar.

 

Doğru Web Sitesi Fiyatları Nasıl Olmalıdır?

Web tasarım için doğru fiyat kelimesi sektör içine oldukça itibar görmeyen bir terimdir. Çünkü projeye göre fiyatlandırmalar gerçekleşmektedir. Fakat biz Rekloweb ekibi olarak bu durumu kırıp, sizin için makul olabilecek fiyatları görebileceğiniz bir tablo hazırladık. Umarım sizin için de bu tablo faydalı olur. İşte piyasada aramanız gereken web sitesi fiyatları:

Web Projesi Fiyat Aralığı
Tek Sayfa Web Sitesi 1.000 – 1.500 TL
Kurumsal Web Sitesi 3.000 – 10.000 TL
E-ticaret Sitesi 2.000 – 10.000 TL

Rekloweb Nasıl Çalışıyor?

Rekloweb ekibi olarak size nasıl çalıştığımızı ve ne gibi çalışmalarda bulunduğumuzu anlatmaya çalıştık. İşte maddeler halinde çalışma şeklimiz:

Zaman: Ortalama olarak 1 hafta içerisinde web sitenizi tasarlamaktayız. E-ticaret ve sanal pos sürecine bağlı olarak değişen zaman diliminde web tasarım aşaması tamamen hazır olmaktadır. Kurumsal web sitesi için en az iki hafta olarak süreci belirlemek mümkündür.

Domain ve Hosting: Web tasarım fiyatları içine dahil olan domain ve hosting, arzu ettiğiniz alanda web sitenizi barındıracak şekilde temin etmekteyiz. Web sitenizin yer alacağı hosting firmasına ve alan boyutuna göre fiyatta değişiklik yaşanır.

Web Sitesi Özellikleri: Web siteniz genel itibariyle; yönetim panelli, mobil uyumlu ve SEO uyumlu şekilde tasarlanmaktadır. Güvenlik anlamında işlemlerin tam olarak yapıldığı web siteniz için rahatça kullanabileceğiniz yönetim panelinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, güncelleme gerektiren durumlarda zorlanmadan web sitenize hakim olabilirsiniz.

Tahsilat: Web sitenizin yapım ücretinin yarısını iş başlangıcında diğer yarısını ise iş bitiminde temin etmekteyiz.

E-mail: Kullanmak istediğiniz kurumsal mail adreslerini sizin için hazır hale getirmekteyiz. Web tasarım hizmetimizden faydalanarak sınırsız mail adresi sahibi olabilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırmadan Önce Bilmemiz Gerekenler

Web sitesi yaptırmadan önce bilmeniz gereken bazı bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler web sitenizin gelişmesi ve olduğundan çok daha iyi bir web sitesi haline gelmesi için lazım olacak bilgilerdir. Bunlardan ilkini açıklığa kavuşturacak olursak, ilk önce bilmeniz gereken şey web sitesi nedir ve web sitesi nasıl yapılır gibi kavramlardır.

Web sitesi, internet ağı üzerinde ve hosting adı verilen sunucunun içerisinde, domain (alan adı) üstünde barınan dünyanın her yerinden ulaşabildiğiniz büyük bir platformdur.

Genelde web yazılımcılar, müşterilerinden hiç fikir almadan proje ile alakalı bir taslak oluştururlar ve bu taslağa göre müşterinin aklında bir imaj oluştururlar. Bu imajdan yola çıkarak proje ilerler ve web sitesi oluşturulur. Bizim web tasarım ajansı olarak size önerimiz web sitesine başlamadan önce araştırma yapılması ve tasarımın bir kaba taslağının çizilmesidir. Bu taslak üzerinden yazılımcı ile ön çalışma yapılır ve yazılımcının çıkaracağı taslağın istendiği gibi çıkması sonucunda başarılı sonuca ulaşılır. Bu bağlamda iki hayali birbirine kavuşturabilirsiniz. Hem yazılımcımızın hem de müşterimizin aklındaki tasarımı, web yazılımına aktarabiliriz. Web sitesi yaptırmadan önce bilmeniz gereken tek şey ön araştırma ve taslak oluşturmak değildir. Web tasarım yaptırmadan önce yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Ön araştırma yapmak
 • Web tasarım ajansı araştırması yapmak
 • Web tasarım ajansları arasında web sitesi fiyatları araştırması yapmak
 • SEO kavramını araştırıp yapan en iyi firmaları araştırmak
 • Kullanımı bütün kullanıcılar için basit ve kolay sağlanabilen web sitesi tasarımı istemek
 • Sağlam ve güvenli bir web sitesi yazılımı yaptırmaya dikkat etmek
 • Web tasarım ajansları hakkında web siteleri üzerinden inceleme yapmak
 • Web tasarım ajanslarının müşteri memnuniyetini araştırmak

Rekloweb web yazılım firması olarak bu maddeleri sıralayabiliriz. Bu araştırmaları yaparken aynı zamanda web tasarım sektörü hakkında daha fazla bilgiye ulaşıp bir yandan da işin işleyişini öğreneceğiniz için bir sonraki projenizi daha emin ve daha başarılı bir şekilde bitirebileceksiniz. Bunun için web tasarım firmaları ile kurduğunuz iletişim ve oluşan bağ, web tasarım sürecini de olumlu etkileyecektir. İyi bir iletişim her zaman sorunları ortadan kaldırmak için yeterli olacaktır.

Web sitesi ve web tasarımı hakkında ne kadar fazla bilgiye sahip olursanız web site tasarımı yaptıracağınız firmanın size her zaman katkısı o kadar fazla olacaktır. Kendi isteklerinizi web yazılım diliyle anlatabilecek veya projeniz için uygun detayları kafanızda şekillendirebileceksiniz. Bu doğrultuda web sitesi fiyatları üzerinden hesaplama yapabilecek, projeniz için bütçenizi belirleyebileceksiniz.

Web sitesi fiyatları ile ilgili hazırladığımız içeriğimiz, umarım sizin için faydalı olmuştur. Bu tür çalışmalarımızı yaparak size faydalı olmaya çalışıyoruz. Kurumsal web tasarım hakkında bilinmesi gerekenler yazımız da aynı böyle bir yazı, dijital dünya ile haşır neşir kalmanız dileğiyle.42 yorum

 • Halim

  Web sitesi fiyatları ararken gerçekten güzel bir içerik hazırlamışsınız. Umarım bu tür çalışmalarınız devam eder. Özellikle fiyat hesaplama işleminizi bayıldım. Biraz daha geliştirilmesi gerek, daha fazla çeşitlenmesi lazım.

 • Hilal

  Butik bir web sitesi tasarlatmak istiyorum. Web sitesi fiyatları ararken en iyi yazıya burada ulaştım. Tam istediklerimi bulabildim buralarda, gerçekten sağlam bir içerik olmuş.

 • Elif

  Web tasarım dünyası için, bazı firmalar oldukça pahalı fiyatlar veriyorlar. Bu fiyatların ne kadarı doğru ve hakedilir, bu konunun çok ciddi bir biçimde tartışılması lazım. Ne kadar tartışılırsa, o kadar daha iyi olur.

 • Aziz Teylimoğlu

  Reklomastik ile kendi kişisel web sitemi tasarlattım. Baştan sona tam istediğim gibi oldu. Tam anlamı ile tavsiye ediyorum. Fiyatlar da emin olun gerçek.

 • Dorukhan

  Fiyat hesaplama olayi son derece guzel. Aradigim sey tam buydu sanirim faydali nir sey urettiginiz icin tesekkurler

 • Web Canavarı

  Sunu yapmanız ve fiyat hesaplama bölümü son derece güzel olmuş. Sizin içeriğe verdiğiniz önemi ben de müşterilerime anlatmaya örnek göstermeye çalışıyorum. Devam edin, en azından sektör için.

 • mert alkan

  Bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyordum. Fiyat almadan önce bu yazınızı okumak çok güzel bilgilendirdi. Teşekkürler.

 • Alper Çağatay

  Sunu ve video birbirini tamamlamış. Web tasarım sektöründe yeniyim, bu yazınızla beraber kendime yeni birşeyler kattığıma eminim.

 • Murat İrek

  Web tasarımın geliştiği ve sürekli fiyatların oynayıp belirsiz olduğu bu dönemde bu yazınız yerinde ve güzel olmuş. Elinize sağlık.

 • Ömer Ateş

  Bu fiyatları gördükten sonra benimde bir web sitem olmalı diye düşündüm. Yazınız bir çok iş sahibini web sitesi yapması için ikna etmeye yetecek düzeyde. Tebrik ediyorum.

 • Bahar

  Bu rakamlara rağmen hala bir web sitesinin pahalı olduğunu düşünen insanlar var. Teknolojinin başta olduğu bu dönemde, bu fiyatlar cidden çok uygundur. Yazınız için tebrikler.

 • Sena

  Testinizi denedim. Umduğumdan cok daha düşük bir fiyat cıktı. Bunca zamandır coktan yaptırmam gerekiyodu.

 • Cansu Şenler

  Bu kadar uğraşınıza değmiş bir yazı. Okumaktan hic sıkılmadım. Tebrik ederim

 • Kübra

  Okuduğum bir cok sitede bu fiyatlar sizin gösterdiklerinizin cok üzerindeydi. Okuduğumda gözlerime inanamadım.

 • Furkan Keskin

  Yazınızda kullandığınız test ve videolar yazınızın kalitesini son derece arttırmış. Söylemeden edemeyeceğim videonuz cok eğlenceli ve yararlı olmus. Elinize sağlık.

 • abuzer

  web sitesi fiyatlarınızı gayet makul buldum verdiğiniz fiyatlar piyasa değerinin çok altında bizleri düşündüğünüz için teşekkür ederim.

 • Deniz Kalender

  İçerik bakımından oldukça zengin ve yararlı konulardan bahsedilmiş. Web sitesi fiyatlarının bu kadar açık ve şeffaf bir ortamda paylaşılması oldukça güzel bir haber. En azından sektörde karşılaştırma yapabiliyoruz. Yazı için çok teşekkürler.

 • Abdurrahman

  Karsta hayvan alım satımı yapıyorum. Bu yazıyı okuduktan sonra neden bir web sitem olmasın dedim.

 • Zehra Kabak

  Web sitesi fiyatları sektörde çok fazla değişken gösteriyor. Sizin bu denli açıklayıcı bir şekilde paylaşmanız akıllardaki soru işaretlerini gidermek konusunda oldukça yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

 • miray

  web sitenizi çok beğendim web sitesi fiyatlarınızı daha detaylı öğrenmek için web yazılım firmanıza ziyarete gelip sizlerle görüşmek istiyorum.

 • Ali

  Web sitesi yaptırmak istiyorum da buradan hesaplama bölümünden fiyat hesaplaması yaptım. Eyvallah.

 • Cemil

  Web sitesi fiyatlarına erişebilmeki için gerçekten güzel bir platform olmuş, elinize sağlık.

  • Barış Korkmaz

   Görüşleriniz için bizim için oldukça değerli, teşekkür ederiz. İnsanların istediği an web sitesi fiyatları listesine ulaşması için elimizden geleni yapmaya gayret ettik.

 • cansu

  Fiyatlarınız uyguladığınız kriterleri listeli bir şekilde bize aktarabilme şansınız var mı ?

 • Yusuf Mirdoğulu

  Web tasarım alanında hizmet veren firmalar arasında en iyi fiyatı siz de buldum. Bu derece hassas davrandığınız için teşekkürler. Web sitesi fiyatları arayanların için eşsiz bir içerik olmuş.

 • Buse

  Çok hoşuma gitti güzel bir test

 • Furkan

  Web tasarım fiyatları çok uygun çıktı bende 😀 güzel ve eğlenceli bir test

 • Hüseyin

  Reklomastik hem tasarım konusunda hem uygun fiyatlarıyla hem de zaman tasarrufu yapmak adına önemli isler yapıyor. Ücretlendirme geçerken çok uygun duzeylerde. Başarılı islere imza atmaya bu fiyatlarla devam etmeniz dileğiyle :))

 • Selin

  Sektöre yeni giriş yapacak birisi olarak bu fiyatları hiçte beğenmedim. Bu fiyatlarla çalışırsam para kazanabileceğimi zannetmiyorum. Cidden ucuza çalışıyorsunuz.

 • Yüksel Lisan Ayhan

  Hürmetler herkese. Hazırlanılan bu güzel çalışma adına emeği geçenlere saygılarımı sunarım. Reklonun hizmet sektörüne kattığı değerler gerçekten çok fazla. Yaşamımıza bir mor menekşe etkisi yarattınız. Teşekkürler…

 • İlyas

  Teknolojinin her anımızda olduğu bu dönemde bence harika bir site oluşturulmuş .Tebrik ederim faydasını şirketimin reklamlarında gördüm. Ayrıca teşekkür ederim

 • Bilal Keskin

  Bu fiyatlar gayet iyi tam piyasaya hirilcek zaman suan.

 • Furkan

  İçerikler çok iyi fiyatlarınız da uygun tebrikler .

 • onur can

  Aradığım her şeyin cevabını buldum diyebilirim. Mükemmel bi çalışma, teşekkürler.

 • Begüm Tok

  Her şeyi ile mükemmel bir yazı, aklımızda ki tüm soru işaretlerini giderdi. hesaplama olayı da oldukça etkili olmuş. Ellerinize sağlık.

 • Zuhal

  Web sitesi yaptırmak isteyen biri olarak fiyatlar konusunda tereddütlerimi yıkan çok faydalı bir yazı olmuş. Özellikle web sitesi fiyat hesaplama testi tahmini fiyat konusunda oldukça başarılı.

 • Elif

  İşinizi hakkıyla yapma çabasının da ötesinde birikimlerinizi bizlerle paylaşarak doğru tercih yapmamıza imkan sağladığınız için teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın