Sanayi Web Tasarım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

Sanayi web tasarım firması olmak gerçekten çok zor bir iştir. Çünkü sanayi semtinde olaysız bir gün geçmez. Ne zaman bir olay çıksa sanayi her zaman karışıktır. Buda çevredeki sanayi web tasarım firmaları için kötü sonuçlar doğurabilir. Hiç beklemediğiniz bir günde özellikle bir iş yetiştirmeniz gerekiyorsa her an tatil alabilirsiniz. İşlerinizin aksamasına yol açabilir. Bu olumsuzluklara rağmen ayakta kalmaya çalışan hatta ayakta kalan bir web tasarım firması olma yolunda ilerliyoruz. Başta bu semtte web tasarım sektörünün zorluklarını bilerek yola çıkmış olduğumuz için bunu kabullenmek ve bu koşullara rağmen daima ileriyi hedeflemek bizim için zor olmadı. Bu semtin insanlarınıda bir bakıma tanıyorduk. Bu semtteki yerleşiminde sıkıntı olduğu aşikar. Bu insanlar bu olumsuzluklarda iş sahibi olmaya çalışan veya okumaya çalışan insanlardır. Sanayi web tasarım firması olarak hiç bir zorluğu bahane edip daima ilerleyeceğimizi biliyorum. Şimdi birazda ekibimizi tanıtalım.

 

 Sanayi Web Tasarım Ekibimiz

 

Sanayi web tasarım ekibimizin çoğu sanayi semtimizde oturmaktadır. Bu zor semtte büyüdükleri için zorluğa alışkın ve takım çalışması temelli çalışmaktadırlar. Takım çalışması her web tasarım firması için en önemli koşullardan biridir. Birbiriyle iletişim içerisinde olmayan bir ekip ne işini hızlı yapabilir, ne işini doğru yapabilir, nede müşteriyi memnun edebilir. Biz bu yüzden birbirini tanıyan, iyi iletişim içerisinde olan, müşteri memnuniyetine mutlak önem veren bir ekibiz. Önce kendi semtimiz olarak, daha sonra şehir olarak en iyi sanayi web tasarım firması olmak hedeflerimizin başında gelmektedir ve bu hedef için çok çalışmamız gerektiğininde farkındayız. Şimdi birazda semtimizi tanıyalım.

 

  Sanayi Tanıtım

 

Levent tarafında bulunan bir ilçemizdir. İnsanları hoş diyemeyeceğim çünkü okulumu orada okudum. Her günü olaylı, çok can sıkıcı bir semt. Yemekleri tam bir harika olup bir o kadarda kötü olan bir semt diyebilirim. Halısaha veya basket sahaları yönünden tamamen eksik kalmış bir semttir. Belediye bize bakmıyor denebilir yani. Ama esnafı esnaf. İşçisi işçi. Komşusu komşudur. Bu yönden bakıldığı zaman tam iş yapılacak ve zevk alınacak bir semttir.Bir Cevap Yazın

2 + 10 =