nasilwebsitesiyapiyoruz

Nasıl web sitesi yapıyoruz?

Rekloweb web tasarım firması olarak sektörden farklı olarak, farklı bakış açımız ve farklı düşünen ekibimiz ile şahane web siteleri oluşturuyoruz. Sizin dediğinizden anlayan kullanıcıyı düşünen faydalı içerikler üreten bir ekibiz biz. Bu sayfamızda da size hangi adımları izleyerek web sitesi yaptığımızı anlatıyoruz. Siz de nasıl web sitesi yaptığımızı detaylı bir biçimde buradan inceleyebilirsiniz.

 • Karar

  Güzel bir web sitesine önce karar vermeniz gerek

  Karar vermek her yerde olduğu gibi web sitesi yaptırırken de karşımıza çıkıyor, ne şekilde bir web sitesi istediğinizi ekibimize doğru bir şekilde iletmek için iyi bir karar vermeniz gerekiyor.

 • Tasarım

  Size en uygun tasarımı beraber seçelim

  Hayalini kurduğunuz web sitesine ulaşmak için öncelikle nasıl bir tasarım ile yola devam edeceğinizi Rekloweb ekibimiz ile birlikte seçmelisiniz.

 • İçerik

  İçerikleri güzelce yerleştirelim

  Web sitemizde oluşturacağımız içerikleri ekibimiz ile birlikte yerleştiriyoruz. İçerikleri oluşturma süreci web sitesi yapımında son derece önemli.

 • Revizyon

  Son değişiklikleri beraber yapalım

  Rekloweb ofisimize gelerek veya telefonlar ile iletişim kurarak, web sitemizde son değişiklikleri yaparak kullanıma hazır hale getiriyoruz.

  Talebinizi iletin, sizi arayalım.

  bizimle iletişime geçin

  Bizimle istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

  Web tasarım ile ilgili merak ettiğiniz soruları buradan sorabilirsiniz.

  Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?