Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Değişir?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

Web tasarım sektörü son yıllarda en çok gelişme gösteren, teknoloji ile iç içe biçimde ilerleyen bir internet hizmetidir. Buna paralel olarak kurumsal web tasarım fiyatları da son günlerde en çok araştırılan terimlerden biridir. Kurumsal bir web sitesi yaptırmak isteyenler, teknoloji ile iç içe biçimde firmasını dijitalleştirmek isteyenler araştırmalarını sürdürüyorlar.

Kurumsal web tasarım sektöründe hizmet veren web tasarım firmaları da teknoloji ile paralel olarak kendilerini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor, firmalara daha iyi hizmet verme arayışına giriyorlar. Peki bu noktada doğru kurumsal web tasarım fiyatları nasıl olmalı, firmalar hangi web tasarım ekibi ile çalışmalı, bu yazımızda size bu dosyayı açmaya çalışacağız.

Web sitesinin mobil uyumlu, seo uyumlu, yönetim panelli olması fiyatları belirleyen önemli etkenlerdendir. Tasarımın özgün olması, kopya içerik bulundurulmaması, doğru kullanıcı deneyimi uygulamalarının yapılması fiyatı doğrudan etkiler. Bununla birlikte sitenin içerisinde bulunacak sayfa sayısı, kayıt-üye ol buton konfigirasyonları, yorum yapılabilmesi ve etkileşim kurulması, sitenin fiyatını etkileyen diğer unsurlardandır. Bu yüzden web sitesi yaptırmadan önce bu tür özelliklerin web sitemizde bulunup bulunmayacağınız belirlemeli, bir kağıda, bir dosyaya tüm bilgileri dökmeliyiz. Web sitesinin hazırlanması aşamasında ve web sitesinde sonraki yönetim sürecinde ne yapılacağını da belirlemeli, web sitesini yapacak firmaya doğru bir şekilde iletmeliyiz.

Kurumsal Web Tasarım Fiyat Aralıkları

Kurumsal web tasarım dendiğinde şık ve modern bir tasarıma sahip web sitelerinin gözümüzde canlandırmanın yanı sıra, her anlamı ile doğru düzgün çalışan iyi bir işleyiş ile kitleye seslenen web sitelerini hayal ediyoruz. Kullanıcı deneyimi ön planda olan, kitleyi web sitesinde kalıcı hale getirecek web sitelerinin dizaynına kurumsal web tasarım denmektedir. Kurumsal web tasarım fiyat aralıkları ise müşterilerin isteklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte, içerik çeşidi, kullanım biçimi itibari ile de değişkenlikler göstermektedir.

Fiyat aralıklarını standart biçimde belirleyecek olursak, standart özelliklere sahip bir web sitesini hayal edersek, fiyat aralıkları listelenebilir olacaktır.

Kurumsal Web Tasarım Fiyat Listesi:

Web Tasarım TürüWeb Tasarım Fiyatı
 1-7 sayfa standart web sitesi tasarımı800 TL – 2.000 TL
7+ standart web sitesi tasarımı2.000 TL – 10.000 TL
E-ticaret standart paket3.000 TL – 5.000 TL
E-ticaret gelişmiş paket5.000 TL – 20.000 TL

Bu yazımızda size kurumsal web tasarım fiyatları ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size faydalı olabilmişizdir. Siz de aklınıza takılan diğer soruları web tasarım soruları bölümümüzden bize iletebilir, web tasarım dersleri bölümümüzden de sektör ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.Web tasarım fiyat listemiz standart özellikler barındırmış olup, mobil uyumlu, seo uyumlu, yönetim panelli web sitesi tasarımlarını ifade etmektedir. Örnek kurumsal web tasarımlarımızı aşağıdaki adreslerden görebilirsiniz.Bir Cevap Yazın

On Bir + 17 =