Haber Web Sitesi Tasarımı İçin En İyi Wordpress Temaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

WordPress son günlerde web tasarım dünyasında en çok kullanılan web sitesi oluşum araçlarından biridir. WordPress ile birlikte web siteleri kısa sürede modern görünümlü bir şekilde tasarlanabilir. Bu noktada biz de bu yazımızda en iyi haber web sitesi tasarlamanız için wordpress temalarını sizin için derledik. Haber veya blog web sitesi tasarımı için WordPress dünyasının en çok tercih edilen ve en çok beğenilen web sitelerini gelin beraber inceleyelim.

Newspaper  WordPress Teması

newspaperhabertemasi

Newspaper teması, blog ve haber sitesi tasarımlarında oldukça fazla kullanılan wordpress temalarından biridir. Özellikle sağladığı ekstra imkanlarla rakiplerden ayrılan bu tema ile şık ve modern bir web sitesine sahip olmanız son derece kolay bir hale gelebiliyor. Bu sebeple Newspaper teması web tasarım dünyasında çok sık kullanılır. Sağladığı birçok farklı şablon da istediğiniz kategori de web sitesi tasarımı yapabilmenizi sağlıyor.

Sahifa WordPress Teması

sahifahabertemasi

Sahifa, internet dünyası için blog ve haber sitelerinin alt teması olarak bilinmektedir. Özellikle ülkemizde pek çok blog sitesi Sahifa temasını kullanmıştır. Şık bir tasarımı olan temayı birçok site kullandığı için birbirinin aynı web siteleri oluşmaya başlamış, bu sebeple son zamanlarda da daha az tercih edilmeye başlamıştır.

Goodnews WordPress Teması

goodnewshabertemasi

Goodnews, Newspaper teması ile aynı özelliklere sahip olup, diğer temanın ayrılan özelliği yazı karakterleri ve resimlerin oluşumudur. Bu sebeple Goodnews teması yazı karakterini beğenen kullanıcılar tercih edilir olacaktır.

Truemag WordPress Teması

truemaghabertemasi

Truemag, haber sitesi kurmak isteyenlere özel eşsiz imkanlar sunan bir haber sitesi temasıdır. Video blog oluşturmak isteyenlere, dopdolu bir içeriği kullanıcılara sunan kişilere özel şık tasarımlar sunan temada, video içerik sunmak ve video içerikler ile kullanıcılara hitap edebilmek son derece kolay.

Retro WordPress Teması

retrohabertemasi

Retro haber web sitesi teması ismindende anlaşılacağı gibi eski tarz bir görünüm sunan web sitesi şablonudur. Retro haber teması ile farklı bir görünüm ile kullanıcıya hitap etmek isteyen herkes için iyi fırsatlar sunmaktadır.

Haber web sitesi kurmak ve haber web sitesi açmak isteyenlere yönelik olarak hazırladığımız haber web sitesi tasarımı için en iyi wordpress temaları ile ilgili bilgiler verdiğimiz içeriğimizde umarım size faydalı bilgiler vermeye çalışırız. Siz de habe sitesi kurmak için bu içeriğimizi detaylı inceleyebilir, merak ettiğiniz konuları bize rahatlıkla yöneltebilirsiniz.Bir Cevap Yazın

İki + 14 =