Güngören Web Tasarım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

 

Güngören web tasarım firması olarak Rekloweb Tasarım adı altında açılan bir oluşumuz. Günümüzde bakıldığında Güngören web tasarım firmaları gerekli seviyeye gelememiş, hep belirli noktalarda kalmıştır. Bu gören biz Güngören web tasarım ekibi burda yeni bir oluşuma gitmeye karar verdik. Çünkü böyle bir ilçe güzel bir web tasarım firmasını sonuna kadar hak ediyor. Hedeflerimizi genişlettik, yolumuzu çizdik, gayet düzenli ve planlı bir şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Önce iş ahlakı daha sonra iş içi takım çalışması ve en son takım içi iletişim ile Güngören web tasarım firmasını önce ilçe içi daha sonra şehir içi bir numara yapmak için muhteşem bir ekiple ilerlemekteyiz. Daha önce kurulan Güngören web tasarım firmalarına da bakarak yapılan yanlışları görerek ilerliyoruz. Daha yolun başındayız. Hatalar muhtemeldir ama bu hatalarımızın her birinden ders çıkararak ilerleyeceğiz. Bir iş yerini güçlü yapan esas şey yapılan hataları düzelterek ilerlemesidir. Çünkü hata yapıp düzelttikçe o hataların her birinden ders çıkartıp düzelterek ilerleyecek bir ekibe sahibiz. Üstüne ekleyerek hep bir adım önde olarak kendimizi motive edip bir gün şehirin en iyi web tasarım firması olmayı hedef olarak değil garanti olarak görüyoruz. Şimdi kurumsal Güngören Web Tasarım firmamızın ekibini tanıyalım.

 

  Güngören Web Tasarım Ekibimiz

Güngören Web Tasarım ekibimiz en iyi okullarda okumuş olmasalar bile çekirdekten yetişmiş tecrübeli, elini taşın altına koymaktan çekinmeyen, işinin en iyisini yapabilmek için müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışan, çabalayan bir ekiptir. Takım içi uyumu çok yüksektir. Çünkü aynı, semtte aynı yerlerde çalışan, aynı yerlerde büyüyen arkadaşlardan oluşur. Her biri ayrı ayrı iyi elemanlardır. Ama ekip olarak en iyileridir. Güngören web tasarım firmamızı en üste taşımamak için hiç bir sebebimiz yok. Şimdi ekibimizi bir kenara bırakıp birazda ilçemizi tanıyalım.

 

  Güngören İlçesi Tanıtım

Çok kötü diyemesekte belediye tarafından biraz boşlanan bi ilçemiz denilebilir. Biraz fazla çerçöp bulunduğunu düşünüyorum. Ama insanları tabikide sıcakkanlı, kalender insanlardır. Gezilecek görülecek yerler pek güngören tarafında kalmasada yinede havası çekilecek ucuz evler bulunabilecek rahat yaşanabilecek bir ilçemiz de diyebiliriz.Bir Cevap Yazın

12 + 11 =