Feriköy Web Tasarım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

Reklomastik kurumsal web tasarım firması adı altında oluşan bir topluluğuz. Bu yazımızda Feriköy web tasarım sektöründe nasıl ilerleyeceğimizi açıklayamaya çalışacağız. Her semtte olduğu gibi Feriköy kadar küçük ama bir o kadar canlı ve bol insanın olduğu Feriköy web tasarım firması açmak bu işe burda başlamak gerçekten zordur. Hedefleriniz daima büyük olmalı. Daima ileriyi hedeflemelisiniz. Küçük bir semtte başlayıp işinizi doğru yaparak adınızı duyurup daha sonra web tasarım firmanızı büyütebilirsiniz. Yanlış ve çabuk yapılan iş sizi geriye atacaktır. İşinizi yavaş ve doğru yaparak başlayın. Daha sonra küçük işlerle güven kazanıp bu yolda ilerleyebilirsiniz. Güven 1 numaralı kuraldır. Bir insanın güvenini kazanırsanız o insanın etrafındakileri insanlarında güvenini kazanırsınız. Böylece yolunuzda kimse duramaz. İşinizin ardı arkası gelmez ve artık zor işler almaya başlarsınız. Ekibinizi genişletirsiniz. Burda bahsettiğim doğru adımları attıktan sonra arkanıza bakmadan güven içinde devam edip Feriköy web tasarım firması olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Birazda ekibimizi tanıyalım.

Feriköy Web Tasarım Ekibimiz

Feriköy web tasarım firması içinde çalışan ekibimize bu semtte oturan insanlarla başladık işe. İşinde gerçekten iyi ve iletişim kurma açısından problem yaşamayan ekibimiz hedeflerimizi yerine getirmemiz için gereken özveriyi göstereceklerinden eminim. Her biri kendini ve firmamızı daha ilerilere götürmek için uğraşmaktadır. Bizde böyle hedefler ve böyle ekip olduktan sonra ilerlemek pek de zor olmayacağa benziyor.

Feriköy’de Hayat

Feriköy’de yaşamak başkadır. İnsanları sıcakkanlı, girişken, tuttuğunu koparan kişiliklerdeler. Burdakilerin bir lafı vardır; “İnsan değiliz Feriköylüyüz”. Ben buna hep gülmüşümdür. Burada bir top sahaları var. Her sabah, akşam semtin gençleri veya dışardan gelen birsürü insan maç yapmaya geliyorlar. Ev kiraları diğer semtlere göre abartı değildir. Yaşanacak ve çalışılacak biryer diyebilirim.

Feriköy Kurumsal Web Tasarım Firmaları

Feriköy’de bu işi fazla bilen veya üstüne giden bir kurumsal web tasarım firması yoktur. Ama bilenler ise bu yönde iyi yol kat etmiştirler. Diğer Feriköy web tasarım firmaları bizim firmamızın gerisinde olsada onlarda bir gün bizim gibi daha ileriyi hedefleyecek durumdadırlar.Bir Cevap Yazın

Yirmi − Sekiz =