Etkisi Büyük Ücretsiz Backlink Kaynakları – 20 adet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

Seo uygulamaları içerisinde site dışı seo oldukça büyük bir öneme sahiptir. Site dışı seo anlamında birçok seo danışmanlık firması büyük emekler vererek çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların en önemli kısmı da backlink alabilmek, doğru backlinkler ile sitemizi Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkarmak olacaktır. Biz de web sitenizi geliştirmeniz adına size ücretsiz olarak sağlam backlink kaynağı paylaşımı yaptık. Organik sonuçlarda web sitenizi üst sıralara taşımanıza yardımcı olacak bu backlink kaynakları ile siz de arzu ettiğiniz sıralamalar kısa süre içerisinde gelebileceksiniz. Elbette Seo uygulamalarının sadece backlink üzerine olmadığını bilmeniz gerekir. Seo çalışmaları yaparken backlink alabilmek gibi yapılabilecek 200’ü aşkın çalışma vardır. Bu çalışmaların hepsini size web sitemizin seo blogu bölümünde elimizden geldiğince size iletmeye çalışacağız.

Backlink alabilmenin Seo çalışmaları için önemini size anlatmıştık. Backlink alırken de bilmeniz gerekir ki aşırıya kaçmamalı ve konunuz veya sektörünüz ile alakalı backlinkler almalısınız. Bu bilgi ışığında sizinle paylaştığımız kaliteli backlink kaynakları içeriğimizi kullanmanızı öneriyoruz. Herhangi bir konuda danışmak isterseniz, bizimle iletişim bölümümüzden irtibata geçebilir, sorularınız yöneltebilirsiniz.

Vivahiba İçerik Bazlı Backlink Kaynağı

vivabacklinkBu web sitesinin amacı, insanların kendi buldukları haberleri kullanıcılar ile paylaşmasını sağlamak, fakat Seo dünyası için aynı şey geçerli değil. Yurttaş gazeteciliğinin en önemli temsilcilerinden olan bu siteyi Seo uzmanları olarak backlink kaynakları arasında gösterebiliyoruz. Haber sitelerinden alınan backlink kaynaklarının oldukça önemli olduğu göz önünde bulundurulsa, bu kaynaktan da içerik almak son derece doğru olacaktır. Backlink almanız için üye olup, haber ekle bölümünde özgün olan içeriğinizi paylaşarak link çıkışı yapmanız yeterlidir.

Imgur Resim Bazlı Backlink Kaynağı

imgurbacklinkImgur web sitesinden backlink alabilmek, web siteniz için son derece değerli olacaktır. Bu yüzden Imgur gibi kaliteli sitelerden fırsat buldukça link almaya çalışmalısınız. Imgur web sitesinden link alabilmek için üye olup, resim ekle bölümünden web sitenizde bulunan herhangi bir resmin urlsini gösterip yükleme yapabilir, bununla birlikte resmin açıklama bölümünden de backlink alabilirsiniz.

Yelp İçerik ve Konum Bazlı Backlink Kaynağı

yelpbacklink

Yerel Seo kavramı içerisinde konum anlamında aramalarda üst sıralarda yer alabilmek büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden Yelp gibi konum bazlı çalışan web sitelerinden backlink alabilmek son derece önemlidir. Web tasarım dünyası içerisinde sağlam bir yere sahip olan bu web sitesinden link alabilmek için öncelikle web sitesine üye olmalı, ardından ofisinizi eklemelisiniz. Bununla da yetinmeyip, forum bölümünden yine özgün içeriğiniz ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını istediğiniz web sitenizin için link çıkışı yapabilirsiniz.

Bu yazımızda size etkisi büyük ücretsiz backlink kaynakları ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarım dosyamızı da indirip daha fazlak backlink kaynakları ile buluşabilmişinizdir. İçerik hakkında aklınıza takılan tüm soruları bizimle iletişime geçerek bize rahatlıkla bildirebilirsiniz.

20 adet kaliteli backlink kaynakları bölümümüze ulaşmak için aşağıda bulunan modülü kullanabilirsiniz.

 
[yasr_visitor_votes size=”large”]

[sociallocker] [/sociallocker]


10 yorum

Bir Cevap Yazın

On Sekiz + Üç =