En İyi 10 Wordpress Teması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

WordPress son yıllarda dünyada web sitesi yapımı için en çok kullanılan araçtır. WordPress ile şahane web sitelerini kısa sürede çıkarmak mümkün olabiliyor artık. Bu sebeple dünyanın en çok tercih edilen sistemi ile Türkiye’de bir an önce tanışmalı kullanım oranı daha üst seviyelere çıkmalı diye düşünüyorum. Bu yüzden size ve web tasarım ile uğraşan herkese en iyi 10 WordPress temasını derledim sizler için sunuyorum. Bu sunacağım temaların kimi tasarım kimi çeşit kimi de hız yönünden diğerlerinden ayrılıyor. Bu temalar Themeforest gibi platformlarda bulunmakta ve pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Siz de araştırmalarınızı buradaki verilere göre yapabilirsiniz.Belirteceğim temaları Themeforest’ta ararsanız bulabilirsiniz. Umarım siz de vereceğim bu bilgilerden faydalanmış olursunuz. Onun dışında soracağınız tüm sorulara açık olarak cevap vereceğim. Bu yüzden yorum olarak veya bizi arayarak sorularınızı yöneltebilirsiniz. Şimdi gelelim en iyi 10 WordPress temasını sizler için sergilemeye, işte benim en çok beğendiğim 10 tema.

10-Master Study WordPress Tema

masterstudytema

Bu tema güzel tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Benimde çok sık kullanmaya çalıştığım bu tema ile en güzel web sitelerine sahip olmanız içten bile değil. Visual Composer gibi güzel bir tasarım aracını kullanan tema da özellikle eğitim alanındaki çalışmalarınız için güzel bir eğitim teması. Yalnızca slider’ın yazı karakterlerinde ufak tefek pürüzler ve hız konusunda biraz eksikleri var onun dışında kullanabileceğiniz hoş bir tema.

9-Ronneby WordPress Tema

ronnebytema

Ronneby tasarım itibarı ile belli bir karakteri olan şık ve modern görünümlü bir WordPress tema. Bu sebeple Ronneby oldukça sık tercih ediliyor. Onun dışında kullanımının basit olması ve birçok çeşitinin olması da bu şablonun tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri. Fakat bu temanın da hız sorunu mevcut. Onun dışında bu tasarım karakterini beğenmeyenler için başka bir çeşit sunmaması da bu temanın bazı tercih edilmeme sebeplerinden biri. Bazı projeleriniz için denenebilir, güzel bir şablon olarak değerlendirebiliriz yine de.

8-Salient WordPress Tema

salienttema

Bu tema şekli ve tasarımı itibarı ile diğerlerinden farklı. Gerçekten göze hoş gelen özellikleri var. Bazı sektörler için kullanım ideal gibi gözüküyor. Fakat hız konusunda oldukça kötü durumda. Bunun yanında sağladığı imkanlar ve demo datasının yetersiz olduğunu da söyleyebilirim. Bu sebeple en iyi tema olmaktan uzak gözüküyor. Tasarımı sevenler için ise bu temayı kullanmayı önerebilirim tüm bu olumsuzluklara rağmen.

7-Stockholm WordPress Tema

stocholmtema

Stockholm sağladığı çeşitlilik ve tasarımının güzelliği ile diğer temalardan ayrılan özelliklere sahip. Zaten hali hazırda Themeforest’ın en çok kullanılan temaları arasında yerini koruyor. Fakat bu temanın da bazı sektörler için uygunluğu bulunmuyor. Bize sınırlı imkanlar sunduğunu düşünüyorum. Ayrıca bilinmesi gereken noktalardan biri de bu tema tasarımının Türk halkının zihniyetine uygun olarak tasarlanmadığıdır. İşin özü bu temanın kullanımı basit değil bizim alıştığımız temalara benzemiyor. Eğer internet dünyasında müşterilere anında hizmet veren bir sektördeysek bu şablon tercih edilmemeli kanaatini taşıyorum.

6-Kleo WordPress Tema

kleotema

Kleo tasarımı itibarı ile oldukça modern ve geleceğin teması olarak nitelendirilebilir. Bu temayı kullanarak hakikaten farklı bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Birçok özelliği de beraberinde getiren bu temayı kullanmanız size bazı fikirler dahi verebilir işiniz ile ilgili. Fakat bu şablonun da asıl sorunu hız, eğer hızı dert etmiyorsanız şahane bir araç olabilir ama SEO konusunda çalışmalar yapacaksınız tercih etmemeninizi öneririm.

5-Sahifa WordPress Tema

sahifatema

Sahifa tam bir haber ve blog teması. Türkiye’de oldukça sık kullanılan bir tema olan Sahifa ile güzel ve işlevli bir haber sitesi yapmak mümkün. Fakat çok fazla web sitesinde kullanıldığı için bu şablonu tercih etmemenizi öneririm. Onun dışında gerçekten hoş ve güzel bir tema olarak önerebileceğim bir WordPress temasıdır.

4-Newspaper WordPress Tema

newspapertema

Bu tema hayal ettiğiniz haber veya blog sitesi için şahane özelliklere sahip. Gerçekten hoş ve güzel bir tasarıma sahip. Özellikle yayınladığınız yazılar gerçekten çok güzel durabiliyor. Onun dışında sağladığı imkanlar itibarı ile birlikte de farklı ve özgün özelliklere sahip. Eğer haber veya blog sektöründe bir iş yapacaksanız bu temayı tercih edebilirsiniz.

3-Porto WordPress Tema

portotema

Bu tema gerçekten çok fazla çeşitliliğe sahip. Hem e-ticaret hem de normal bir sektör için kullanılabiliyor. Onların dışında verdiği imkanlar itibarı ile de oldukça farklı. Sağladığı demo içerikte oldukça işinize gelecektir. Eğer hem şık hem de kullanışlı bir web sitesi istiyorsanız bu temayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2-Bridge WordPress Tema

bridgetema

Gerçekten sağladığı çeşitlilik ve tasarımının hoşluğu bakımından oldukça iyi bir şablon. Bu tema ile harika web siteleri çıkarmamanız için ortada hiçbir sebep yok. Yalnızca yapmanız gereken demo içeriğini kullanmak onun dışında kullanmanız gereken içerikleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ettiğim bu hoş temayı her işiniz için değerlendirebilirsiniz.

1-Betheme Wordpess Tema

bethemetema

Bu tema bir harika dostum dileyebileceğiniz harikulade bir tema var artık. 200’ü aşkın yerleşim şablonu ile size istemediğiniz kadar imkan sunuyor. Kendine has yerleşim şablonu ile de diğerlerinden oldukça kolay. Yaptığınız işe uygun temayı Betheme’de hemen bulup anında kurulum yapabiliyorsunuz. Demo içerikleri çok işinize yarayacak cinsten. Bunun yanında hız konusunda da oldukça iyi bir tema. Çalışmalarınız için kullanmanız gereken bir şablon olarak beliriyor. Onun dışında tasarım konusunda daha iyi şeyler bekliyorsanız, biraz geride kalabilir. Fakat o bölgelerde size kalmış sonuçta web tasarımcılar belirliyor siteleri.

Günümüzde en çok kullanılan bir web tasarım aracı olan WordPress’in kendime göre en güzel şablonlarını sizler için derlemeye çalıştım. Umarım web tasarım yapan ve yapmaya hevesli olan sizlere faydalı bir içerik sunabilmişimdir. Siz de bu içerik ile ilgili yorum yaparak görüşlerinizi bildirebilir, sorularınızı bana yöneltebilirsiniz.Bir Cevap Yazın

2 × Dört =