Bağcılar Web Tasarım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama yapılmadı)
İlk oylayan siz olun.
Loading...

İyi Günler sayın okuyucular,

Bugünkü yazımızda Bağcılar Web Tasarım firmaları hakkında ve Web Tasarım nasıl yapılır hakkında bilgi vereceğiz. Bağcılar seemtimiz İstanbul’un en yoğun nüfusuna sahip ilçelerinden biridir. Yoğun nüfusundan dolayı bu semtte ticarette çok yoğun olmaktadır. Bu semtte bulunan firmalarda kendilerini tanıtmak amacıyla Web Tasarım siteleri yaptırmaktadır. Bağcılar Web tasarım olarak bu semtte ve diğer semtlerde bulunan tüm insanlara Web Tasarım yapıyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile Web Tasarım siteleri hayatımızda büyük önem kazandı. Kurum ve kuruluşlar dünyaya kendilerini tanıtmak yani reklamlarını yapmak amacıyla interneti ve intenet sitelerini kullanmaya başlamışlardır. Böylelikle internette bir sanal market bile oluşturabilirsiniz. Bir Web Tasarım oluşturarak birçok kitleye ulaşabilirisiniz. Web sitenizi kendiniz yapabilir veya bir Web Tasarım Firmasınada yaptırabilirsiniz. Eğer bu konuda yeteneğini ve bilginiz yok ise bence güvenilir ve tecrübeli bir firmaya başvurmanız sizin için daha uygun olur. Eğer ben kendim tasarlamak istiyorum diyorsanız sizin için bir kaç adımda Web Tasarım nasıl tasarlanır anlatmak isterim. Eğer hazırsanız başlayalım Web Sitesi tasarlamaya hadi bakalım…

Öncelikle bir tasarıma başlamadan önce ön araştırma yapmak ve tasarlayacağınız sitenin konusunu bulmanız gerekmektedir ve bu konu hakkında bilgi toplamalısınız. Sonra sitenize benzer başka tasarımları inceleyebilirsiniz böylelikle sitenizin tasarımınada karar verebilir bir fikir sahibi olursunuz yada o sitedeki eksiklikleri hataları görüp kendi sitenizi tasarlarken daha dikkatli olursunuz.Örneğin Bağcılar Web Tasarımda bulunan siteleri inceleyebilirsiniz.

Ön araştırmadan sonra tasarımınıza karar veriniz sade bir tasarımmı yoksa ayrıntı içeren bir tasarım yapmak istiyorsanız ona göre hareket etmelisiniz. Sitenizde mutlaka bir logo bulunması gerekir o yüzden bir logo tasarlamalısınız. Tasarlayacağınız logonun renklerini sitenizde kullanmaya özen gösteriniz böylelikle siteniz fazla göz yormaz.

Tasarımınız bittikten sonra kodlama kısmına gelebiliriz kodlama yapaken hangi kodlama dillerini kulancağınıza karar veriniz. Kullandığınız kodların tarayıcılar ile uyumunu dikkat ediniz çünkü bazı tarayıcılar yeni çıkan kodları desteklemeyebilir bu sebepten ötürü siteniz tasarladığınız gibi görünmeyebilir internet tarayıcılarında. Bu aşamada bittikten sonra sitenizi yayınlamak için bir domain adresi ve bir hosting kiralamanız gerekiyor.

Web Tasarım sitenizi yayınladıktan sonra işinizin bittiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü web sitenize ziyaretçi çekmelisiniz. Bunun içinde Seo çalışmaları yapmalısınız. Seo çalışmaları ile sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmanız gerekmektedir. Tasarladığınız sitenizin mobil ile uyumlu olmasıda önemlidir böylelikle telefonlardanda sitenize girilebilir. Bugünkü yazımızında sonuna gelmiş bulunmaktayız umarım size yararlı bir konuda yazı yazmışımdır ve bu yazı işinize yarar şimdilik iyi günler derim. Kendinize iyi bakın…Bir Cevap Yazın

1 × 4 =